Судове рішення #28494340

Справа № 412/318/13- ц

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 березня 2013 року м.Краснодон

Краснодонський міськрайонний суд Луганської області у складі: головуючого судді Мицик С.А., при секретарі Сабліній Г.М., у відкритому судовому засіданні, розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася до суду з дійсним позовом, в обґрунтування якого вказала, що вони з відповідачем з 14.10.2011 року одружені, від сумісного життя не мають неповнолітніх дітей.

Шлюбні відносини між сторонами припинені з лютого 2012 року через утрату взаємної любові та поваги.

У судове засідання позивачка надала письмову заяву, у якій зазначила, що свої позовні вимоги підтримує повністю та просить розглянути справу без її участі.

Відповідач у судове засідання не з»явився, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином, про що у матеріалах справи є відповідні зворотні поштові повідомлення, причину неявки суду не повідомив, тому суд вважає за можливе розглянути справу у відсутність нез»явившегося відповідача.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає позовну заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню у повному обсязі.

Сторони однією родиною не проживають, обоє згодні на розірвання шлюбу, миритися не мають наміру. При наявності таких обставин збереження даного шлюбу надалі є недоцільним.

Керуючись ст. ст. 5-15, 209, 212-215 ЦПК України, на підставі ст.110 СК України суд,

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -задовольнити.

          Розірвати шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище - Ненашева), зареєстрований 14 жовтня 2011 року, відділом реєстрації актів цивільного стану Краснодонського міськрайонного управління юстиції , Луганської області , актовий запис №362.

ОСОБА_1 після розірвання шлюбу присвоїти прізвище – Ненашева.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.


С у д д я : ОСОБА_3



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація