Судове рішення #28524149

Лугинський районний суд Житомирської області


Справа № 281/71/13- п

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 березня 2013 року                      смт.Лугини

Суддя Лугинського районного суду Петрашко М.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Лугинського РВ УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

непрацюючої, жительки с.Великий Дивлин, вул.Щорса 14,

Лугинського району,Житомирської області

за ст.184 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –

В С Т А Н О В И В:

24 січня 2013 року біля 11.00 год. встановлено, що ОСОБА_1 за місцем свого проживання не приділяє належної уваги вихованню своїм неповнолітнім дітям, що виражається в неналежному санітарному стані будинку, порушниця зловживає спиртними напоями, не дбає про фізичний, духовний та моральний розвиток дітей, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ЖИ № 229872 від 24 січня 2013 року та іншими матеріалами справи.

Порушниця в судове засідання не з'явилась, про дату, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, суддя вважає, що ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 1 КУпАП, оскільки ухилилась від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання своїх неповнолітніх дітей.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушниці, майновий стан, ступінь її вини, обставини що пом’якшують відповідальність, а саме: до адміністративної відповідальності не притягалась, на утриманні має трьох дітей, суддя вважає, що ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, –

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.184 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у вигляді попередження.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд, який виніс постанову.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.


Суддя:

ОСОБА_2



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація