АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-2306-2007 рік Головуючий по 1-й інстанції:
Ланна Я.О
Суддя-доповідач: Акопян В.І.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2007 року жовтня місяця 22 дня м. Полтава Колегія суддів судової
палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:
Головуючого: Акопян В.І. Суддів: Лобова О.А. Шабовської В. А. при секретарі Фадейкіній Н.Б. з участю позивачаОСОБА_1 представника відповідача Сліпченка І.М.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м .Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Чутівського районного суду від 24 липня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чутівському та Котелевському районах про відшкодування матеріальної шкоди , заподіяної ушкодженням здоров»я Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, - Акопян В.І.
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Чутівського районного суду від 24 липня 2007 року відмовленоОСОБА_1 в задоволенні позову до відділення виконавчої дирекції Фонду страхування від нещасних випадків та професійних захворювань у Чутівському та Котелевському районах про відшкодування матеріальної шкоди заподіяної ушкодженням здоров»я внаслідок втрати професійної працездатності .
На рішення суду апеляційну скаргу подавОСОБА_1 , прохає рішення суду скасувати , ухвалити нове рішення про задоволення його позовних вимог , посилається на порушення судом норм матеріального та процесуального права..
Колегія суддів вивчивши матеріали справи , перевіривши доводи заяви , приходить до висновку , що апеляційна скарга не підлягає задоволенню .
Згідно ст. . 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає , що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Із матеріалів справи вбачається , що позивач 18.06.1974 року , працюючи завідуючим майстернею цукрозаводу ім. Артема правонаступником якого є ВАТ»Павлівське» , отримав травму на виробництві .При цьому він втратив 35 % працездатності .Йому була встановлена 3 група інвалідності безстроково.
16.07.2001 року ВАТ»Павлівське « передала особову справуОСОБА_1 до Фонду соціального страхування . На день передачі справи розмір відшкодування становив 44 грн. 81 коп.
Суд першої інстанції на основі наданих відповідачем документів прийшов до вірного висновку , що Фондом вірно проводились виплати позивачу у відповідності з вимогами Закону України «Про загально -обов*язкове державне страхування від нещасного випадку на виробництві ...» . На час розгляду справи щомісячна страхова виплата ОСОБА_1 становила 128грн. 25 коп.
В позовній заяві ОСОБА_1 прохав встановити розмір відшкодування страхової суми, виходячи із розміру посадового окладу завідуючого майстернею визначив суму в розмірі 12060, 13 грн. Позивач не назвав нормативного акту , який передбачав такий порядок нарахувань відшкодування . В судовому засіданні ні адвокат позивача ні сам позивач не надали доказів про невірне нарахування відповідачем відшкодування , вони не прохали провести експертизу з цього питання. Суд ухвалив рішення на основі наданих йому доказів .
Рішення суду першої інстанції відповідає вимогам закону підстав для його зміни чи скасування колегія суддів не вбачає.
Керуючись ст. . ст. 303 , 307 , 308 , 315 ЦПК України колегія суддів -УХВАЛИЛА Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити. Рішення Чутівського районного суду від 24 липня 2007 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення , на неї може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду.