Судове рішення #2860374
Справа №1-190/2007р

Справа №1-190/2007р.

 

 ПОСТАНОВА

 

08 червня 2007 року   Білозерський районний суд Херсонської обалсті в складі: головуючого - судді Васильєвої В.Я.,  при секретарі - Данильченко О.О.,  з участю прокурора -Португальського І.В.,  потерпілої - ОСОБА_2,  адвоката - ОСОБА_7,  законного представника - ОСОБА_8

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Білозерка кримінальну справу відносно ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1народження,  громадянина України,  уродженця смт. Білозерка Херсонської області,  українця,  учня 9 класу Старозбур»ївської спеціальної школи-інтернату,  жителя АДРЕСА_1з обома батьками,  не судимого,

про застосування примусових заходів медичного характеру, -

 

встановив:

 

30.11.2006р. приблизно о 16 годині ОСОБА_1 з подвір»я АДРЕСА_2 викрав металеві вироби,  чим завдав потерпілій ОСОБА_2 збитки на 4449грн.70коп.

Вина ОСОБА_1 в скоєнні злочину знайшла підтвердження в судовому засіданні.

Так,  потерпіла ОСОБА_2 пояснила,  що в с. Софіївка Білозерського району на праві власності має жилий будинок по АДРЕСА_2. 04.12.2006р.,  прибувши до вказаного будинку,  виявила,  що викрадені металеві ворота,  дві металеві хвіртки,  металева драбина,  труби металеві,  арматура,  вартість всього вкраденого 4449грн.70коп. Пізніше вона взнала,  що крадіжку металевих виробів вчинив ОСОБА_1,  ОСОБА_3 та ОСОБА_4

Свідки ОСОБА_5 та ОСОБА_6 пояснили,  що 30.11.2006р. бачили ОСОБА_1 у дворі потерпілої,  він з двома нехнайомими грузив в грузову машину металеві вироби -ворота,  хвіртки,  металобрухт.

Таким чином,  в судовому засіданні сукупністю доказів знайшла підтердження вина ОСОБА_1 в скоєнні злочину. Дії його підпадають під ознакич.1  ст. 185 ЮС України.

Однак ОСОБА_1 є неосудним,  поскільки згідно судово-психіатричної експертизи хворіє психічним захворюванням в формі природженої розумової відсталості в ступені помірно вираженої дебільності з вираженим психопатоподібним дефектом.  В період часу,  який відноситься до часу правопорушення,  знаходився у вказаному хворобливому стані,  тоді не міг віддавати собі звіт в своїх діях та керувати ними.

Поскільки ОСОБА_1 вчинив суспільно-небезпечне діяння в стані неосудності,  суд вважає застосувати до нього заходи медичного впливу у вигляді госпіталізації в психіатричну установу з звичайним наглядом.

Керуючись  ст. 420-421 КПК України, суд, -

 

постановив:

 

Застосувати до ОСОБА_1примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричної установи зі звичайним наглядом.

Постанова може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду протягом 15 діб через райсуд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація