Справа №9-79/2007р.
ПОСТАНОВА
06 червня 2007 року Білозерський районний суд Херснської області в складі:
головуючого - судді Васильєвої В.Я.,
при секретарі - Шпирко Л.С.
з участю прокурора - Кандиби М. Л.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Білозерка подання Дар»ївської виправної колонії №10 УДДУ ПВП в Херснській області про вирішення питання щодо вилучення у засудженого грошей, -
встановив:
В поданні ставиться питання про перерахування виявлених у засудженого ОСОБА_1грошей в сумі 05грн. на користь держави.
Розглянувши подання та матеіали до нього, суд вважає задовольнити подання, виходячи зі слідуючого:
Згідно подання від 22.05.2007р. в ході перевірки у засудженого ОСОБА_121.04.2007р. гроші в сумі 05грн, які він отримав від невстановлених осіб.
Згідно п.7 ст. 102 КВК України зберігання засудженим при собі грошей не допускається, виявлені гроші вилучаються і згідно ч.4 ст. 59 КВК України передаються в доход держави.
Керуючись ст. 59 КВК України, суд, -
постановив:
Подання задовольнити.
Виявлені та вилучені у засудженого ОСОБА_1гроші в сумі 05грн. ( п»ять грн.), які знаходяться у касі ДВК-10, передати на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду протягом 7 діб через райсуду