Справа №: 134/416/13-п
П О С Т А Н О В А
28 лютого 2013 року Суддя Рудь О. Г.
Крижопільського районного суду Вінницької області
розглянувши матеріали, які надійшли від Крижопільського РВ УМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого.
Раніше не притягувався до адміністративної відповідальності .
За ст. 130 ч. 1 КУпАП.
ВСТАНОВИВ:
16.02.2013 о 07 год. 45 хв. в смт. Крижопіль водій ОСОБА_1 керував мотоблоком "Зубр" із явними ознаками алкогольного спяніння а саме: різкий запах алкоголю із ротової порожнини. Від освідчування на місці та в мед. закладі відмовився.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.
Свою вину ОСОБА_1 визнав, також вона доведена матеріалами справи.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 221, 268, 284 КУпАП, суддя –
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт строком на 40 (сорок) годин за ст. 130 ч. 1 КУпАП.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Вінницької області в 10-ти денний строк з дня винесення постанови.
Суддя: