Справа 2-0- 218/2008 р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
22 вересня 2008 року смт Красногвардійське
Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді: Дегтярьової В.Ю.
при секретарі Кірюхіної Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до зацікавленої особи Джанкойського БТІ про встановлення юридичного факту належності договору та картки фізичної особи - платника податків,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності договору та картки фізичної особи - платника податків, стверджуючи, що він, являючись громадянином Узбекської ССР, 14.12.2007 року придбав у громадянки ОСОБА_2 будинок в с. Янтарне Красногвардійського району. Для оформлення договору купівлі-продажу йому був потрібен ідентифікаційний номер. По тимчасовій реєстрації на основі Узбекського паспорту Державна податкова інспекція Красногвардійського району видала йому ідентифікаційний номер, в якому його прізвище було вказано як - ОСОБА_1. При отриманні паспорту громадянина України прізвище його вказано як - ОСОБА_1. При звернені в Джанкойське БТІ для оформлення права власності йому було відмовлено, оскільки договір купівлі-продажу посвідчено нотаріально на основі ідентифікаційного номеру. Просив встановити факт належності договору та картки-фізичної особи - платника податків, яке необхідно йому для отримання свідоцтва про право власності.
Заявник у судове засідання не з'явився, про місце та час слухання справи сповіщений належним чином. До суду надійшла заява про розгляд справи за його відсутності. На позові наполягає в повному обсязі.
Представник зацікавленої особи у судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи сповіщений належним чином. Від представника зацікавленої особи надійшла заява про розгляд справи за його відсутності. З заявленими вимогами згоден. Претензій до заявника не має.
Згідно копії паспорту громадянина України НОМЕР_1, що є єдиним документом посвідчення особи, його видано на ім'я ООСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Згідно договору купівлі-продажу № 5829 від 14 грудня 2007 року ОСОБА_1 придбав у ОСОБА_2 будинок АДРЕСА_1.
Згідно витягу з Державного реєстру правочинів набувачем будинку АДРЕСА_1 являється ОСОБА_1
Згідно картки фізичної особи - платника податків від 14.12.2007 року, вона видана на ім'я ОСОБА_1
Суд перевіривши матеріали справи, вважає, що заява підлягає частковому задоволенню.
Суд приходить до висновку про наявність факту належності договору № 5829 від 14 грудня 2007 року купівлі-продажу будинку АДРЕСА_1 на ім'я ОСОБА_1- ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Але суд думає відмовити заявнику про встановлення юридичного факту - належності картки фізичної особи - платника податків, тому що до компетенції суду не входить встановлювання даного юридичного факту, а заявник повинен звернутися до відповідної податкової інспекції та на основі паспорту громадянина України змінити дану картку (ідентифікаційний номер).
Встановлення данного факту має юрідичне значення - необхідне для отримання свідоцтва про право власності..
Керуючись ст.ст. 256 ч. 1 п.6, 259 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1до зацікавленої особи Джанкойського БТІ про встановлення юридичного факту належності договору та картки фізичної особи - платника податків - задовольнити частково.
Встановити юридичний факт приналежності договору № 5829 від 14 грудня 2007 року купівлі-продажу будинку АДРЕСА_1 на ім'я ОСОБА_1- ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 .
В іншій частині позову відмовити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя