Судове рішення #2905318

Копія Справа №2-278-07

Рішення

 Іменем України

мЛюбомль                                                                                           08 серпня 2007 року

Любомльський районний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді Мосієвича І.В.,

при секретарі                        Кузьміній Т.О.,

з участю позивача                ОСОБА_1,

відповідача                            ОСОБА_2,

розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

До суду із позовною заявою звернулася ОСОБА_1, в якій просить суд постановити рішення, яким розірвати її шлюб з ОСОБА_2 Свої вимоги обґрунтувала тим, що протягом останніх пів року з відповідачем проживають окремо, чоловік весь час десь пропадає і пояснює це справами по службі. Відповідач не цікавиться сім"єю, а тому шлюб носить скоріше формальний характер. Стосунків подружжя фактично не підтримує. За таких обставин ОСОБА_1 вважає, що збереження шлюбу буде суперечити як її інтересам так інтересам відповідача та їх дитині, при цьому зазначила, що має намір виїхати на проживання в Росію до своїх батьків, а тому строку для примирення просить не давати.

Позивач вимоги заяви підтримала.

Відповідач проти задоволення позову не заперечує і також настоює на розірванні шлюбу.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що ОСОБА_2 та ОСОБА_1 уклали шлюб 31.12.1999 року в Любомльському відділі Рагсу Волинської області, про що зроблено запис в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу № 87, від згаданого шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

Позивач та відповідач тривалий час проживають окремо, подружніх стосунків між собою

 

2

не підтримують, тому їхній шлюб носить скоріше формальний характер.

Відповідно ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Таким чином, визнання відповідачем пред"явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Вимоги позивача є обґрунтованими, позов підлягає задоволенню.

На підставі ст.88 ЦПК України стягнути з відповідача в користь позивача судовий збір у розмір 8,50 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 7,50 грн. оплачені останньою при подачі позовної заяви.

Витрати по реєстрації розлучення в органах РАЦСу слід покласти на відповідача.

За клопотанням позивача неповнолітню дочку подружжя слід залишити при матері.

Керуючись ст.ст. 130,174 ЦПК України, на підставі ст.ст. 105,110,112 СК України, суд, -

вирішив:

Позов задовольнити повністю.

Зареєстрований, 31 грудня 1999 року в Любомльському Рагсу Волинської області, шлюб актовий запис № 87, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 -розірвати.

Неповнолітню дочку подружжя - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, після розірвання шлюбу залишити при матері, ~ ОСОБА_1.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 8,50 грн. судового збору та 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу з ОСОБА_2 в користь держави 17 гривень держмита. ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація