Справа № 296/2664/13-ц
2-с/296/12/13
У Х В А Л А
"05" квітня 2013 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира у складі:
головуючого - судді Анциборенко Н.М.,
при секретарі Світко Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,-
В С Т А Н О В И В:
Корольовським районним судом м. Житомира 11.03.2013 року видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 на користь КП "Житомирводоканал" Житомирської міської ради боргу за надані послуги з водопостачання та водовідведення в розмірі 1277,47 грн. та 114,70 грн. сплаченого судового збору.
19.03.2013 року ОСОБА_1 подала до суду заяву про скасування судового наказу, посилаючись на наявність укладеного договору про розстрочку та порядок погашення заборгованості.
Боржник у судове засідання не з'явилася, про час та місце слухання справи повідомлена належним чином. Відповідно до ч.6 ст.105-1 ЦПК України неявка осіб не перешкоджає розгляду такої заяви, тому суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності боржника.
Представник стягувача у судовому засіданні пояснила, що боржник, незважаючи на укладений ще 07.09.2012 року договір, з жовтня 2012 року продовжує не сплачувати не тільки заборгованість, але й поточні платежі за надані послуги, чим ставить підприємство в скрутне матеріальне становище.
Заслухавши представника стягувача, дослідивши матеріали справи, перевіривши доводи заяви про скасування судового наказу, суд дійшов висновку про залишення заяви без задоволення, оскільки суду не доведено необґрунтованість вимог КП "Житомирводоканал" Житомирської міської ради та наявність підстав для скасування судового наказу.
Відповідно до ч.8 ст.105-1 ЦПК України за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право: залишити заяву про скасування судового наказу без задоволення; скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову; змінити судовий наказ.
Керуючись ст.105-1 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу залишити без задоволення.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Н.< Головуючий суддя / По-батькові >.Анциборенко