Судове рішення #2917721
Справа №2- 5842/07

Справа №2- 5842/07

УХВАЛА

28 листопада       2007 року суддя Суворовського райсуду м.  Херсона    Калініна О.В.

розглянувши матеріали  позовної заяви ОСОБА_1                                     до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення коштів, -

'

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка звернулася до суду зі вказаним позовом . в якому просить розірвати шлюб між ним та відповідачкою і стягнути з відповідачки 8800 дол. США.

Відповідно до  ст.  109 ЦПК України позови до фізичних осіб подаються до суду за місцем їх проживання.

Як вбачається з матеріалів позову відповідач проживає за адресою : АДРЕСА_1,  тобто на території Комсомольського р-ну,  а це означає,  що вказана позовна заява не підсудна Суворовському райсуду м.  Херсона.

Підстав для прийняття до розгляду позову Суворовським райсудом м.  Херсона позивач не навів.

За таких обставин відповідно до  ст.  115 ЦПК України матеріали позову належить повернути позивачу для подачі до належного суду.

Керуючись  ст.  114,  115 ЦПК України ,  суддя -

 

УХВАЛИВ:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Олександрівни про розірвання шлюбу та стягнення коштів повернути позивачу для подачі до належного суду.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційної інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч 4  ст.  295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація