Справа № 22ц - 2757/06 Головуючий у 1 інстанції:
Категорія: . . . Орлов В.І.
Доповідач: Маляренко І.Б.
УХВАЛА -
Іменем України
"01 " листопада 2006 року колегія суддів судової палати з
цивільних справ апеляційного суду Луганської області у складі: Головуючого: Маляренко І.Б. Суддів: Яресько А.В., Луганської В.М. За участю секретаря: Дорошенко Ю.Б. розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу судді Артемівського районного суду м. Луганська від 02 серпня 2006 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл двору та підсобних приміщень,
ВСТАНОВИЛА:
Оскаржуваною ухвалою відмовлено у відкритті провадження у справі за вищезазначеним позовом ОСОБА_1 на підставі п. 2 ч.2 ст. 122 ЦПК України.
В апеляційній скарзі ставиться питання про скасування ухвали судді Артемівського районного суду м. Луганська від 02 серпня 2006 року як такої, що не відповідає вимогам закону, і передачу питання на новий розгляд.
Обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши доповідача, пояснення позивачки, перевіривши законність оскаржуваної ухвали в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає скаргу такою, що не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Так, згідно із п.2 ч.2 ст. 122 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо є таке, що набрало законної сили рішення... суду у спорі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
За наявності рішення Артемівського районного суду м. Луганська від 27 лютого 2006 року, яким за позовом ОСОБА_1 було розділено будинок АДРЕСА_1 з підсобними приміщеннями та визначено порядок користування земельною ділянкою (двором), судця прийшов до правильного висновку про відмову у відкритті провадження за ОСОБА_1 до ОСОБА_2-про розподіл двору та підсобних приміщень.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 303,307,312, 313-315 ЦПК України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА: Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - відхилити, ухвалу судді Артемівського районного суду м. Луганська від 02 серпня 2006 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл двору та підсобних приміщень - залишити без змін.
Ухвала набирає чинності негайно, але протягом двох місяців може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України.