Судове рішення #2937764
Справа № 22-586 2008 р

Справа № 22-586 2008 р.                                                                             1 інстанція  Ведющенко В. В. Категорія  61                                                                                                  доповідач Фомічов С.Е.

 

 

У Х В А Л А

 

 

22 квітня 2008 року                                                 Апеляційний суд Кіровоградської області

судова палата в цивільних справах у складі:

 

                Головуючого   -         Черненко В.В.

                Суддів              -         Говорухін В.П.

                                                    Фомічова С.Е.

                При секретарі  -         Сегал О. П.    

 

Розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді цивільну справу за апеляційною скаргоюОСОБА_1 на ухвалу Добровеличківського районного суду  Кіровоградської області  від 13 вересня 2007 року 

 

Заслухавши доповідача, заслухавши скаржника та її представника, вивчивши матеріали справи  колегія суддів судової палати апеляційного суду ,-

 

 

В С Т А Н О В И Л А:

 

Грінченко Ганна Василівна звернувся до суду з заявою про визнання ОСОБА_2ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження недієздатною, посилаючись на те, що остання страждає психічним захворюванням і над нею необхідно встановлення опіки. При проведенні попереднього судового засідання від заявника надійшла письмова заява про відмову від заяви про визнання фізичної особи недієздатною.

 

 Ухвалу Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 13 вересня 2007 року відмова від заявиОСОБА_1  про визнання фізичної особи недієздатною була прийнята, справа провадженням закрита.

 

В апеляційні скарзіОСОБА_1  ставить питання про скасування ухвали суду першої інстанції так, як вона є особою необізнаною в законодавстві  і не розуміла під час написання заяви про її наслідки. Просила апеляційний суд скасувати вказану ухвалу суду першої інстанції, а справу направити на новий судовий розгляд по суті справи.

 

Перевіривши законність та обґрунтованість ухвали суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги та позовних вимог заявлених в суді першої інстанції відповідно до ст. 303 ЦПК України, судова палата вважає, що  апеляційна скарга не підлягає  задоволенню з наступних підстав;

 

Відповідно до п. 3 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження по справі в разі відмови від позовних вимог, якщо дана відмова прийнята судом. З пояснень заявниці вбачається, що вона добровільно відмовилась від своєї заяви і судом були роз'яснені наслідки відмови передбачені ст. 206 ЦПК України.

 

За таких обставин судова палата дійшла до висновку, що ухвала суду першої інстанції відповідає обставинам справи і постановлено з додержанням вимог діючого законодавства, доводи викладені в апеляційній скарзі не спростовують висновків суду першої інстанції, а тому підстав для скасування рішення немає.

 

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.209, 303, 304, 307, 312, 313, 314, 315 ЦПК України, апеляційний суд ,

У Х В А Л И В ;

 

 Апеляційну скаргуОСОБА_1 на ухвалу Добровеличківського районного суду  Кіровоградської області  від 13 вересня 2007 року - залишити без задоволення.

 

 Ухвалу Добровеличківського районного суду  Кіровоградської області  від 13 вересня 2007 року - без змін.

 

Рішення апеляційного суд набирає чинності з моменту її проголошення. Касаційна скарга може бути подана протягом двох  місяців з  дня набрання  законної сили ухвали апеляційного суду до Верховного Суду України.

 

Головуючий                                                                                                        Черненко В.В.

 

Судді                                                                                                                    Говорухін В.П.

                                                                                                                                 

                                                                                                                               Фомічов С.Е.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація