ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
_________________________________________________________________________________________________________
ПОСТАНОВА
05.07.06 Справа № Б-7/13
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії
головуючого-судді Михалюк О.В.
суддів Новосад Д.Ф.
Мельник Г.І.
розглянув апеляційну скаргу ВАТ „Калуський завод комунального устаткування”
на ухвалу господарського суду Івано-Франківської області від 07.06.2006р.
у справі № Б-7/13
за заявою Управління ПФУ в м.Калуші
до ВАТ „Калуський завод комунального устаткування”, м.Калуш
про визнання банкрутом,
з участю представників :
від скаржника –Ніневський В.М.; Лагодюк В.М.
від ініціюючого кредитора - не з”явився
В ході судового засідання сторонам права і обов”язки, передбачені ст.22 ГПК України роз”яснені, заперечень щодо складу суду не поступало.
Ініціюючий кредитор належним чином був повідомлений про час та місце засідання суду, однак повноважного представника в судове засідання не скерував, в зв”язку з чим судова колегія вважає за можливе розглянути апеляційну скаргу по наявним у справі матеріалам.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 07.06.2006р. у справі № Б-7/13 (суддя Кишинський М.І.) про банкрутство ВАТ „Калуський завод комунального устаткування”, м.Калуш задоволено клопотання розпорядника майна боржника та продовжено строк процедури розпорядження майном боржника терміном 2 місяці до 01.08.2006р.
Не погоджуючись з даною ухвалою боржник – ВАТ „Калуський завод комунального устаткування” подав до Львівського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу, в якій просить скасувати згадану ухвалу, посилаючись, зокрема, на те, що судом першої інстанції без достатніх правових підстав та належного обгрунтування було продовжено строк процедури розпорядження майном, оскільки, як зазначає скаржник, станом на 01 березня 2006 року повністю стабілізовано та відновлено платоспроможність боржника та повністю погашено заборгованість перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі та перед бюджетом.
Наводить скаржник і інші доводи, що є на його думку підставою для скасування оскаржуваної ухвали.
Представленим відзивом ініціюючий кредитор –Управління ПФУ в м.Калуші доводи скаржника заперечує, просить суд ухвалу залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.
Обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши наявні матеріали, проаналізувавши застосування норм матеріального та процесуального права, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає до задоволення з огляду на наступне.
В провадженні господарського суду Івано-Франківської області знаходиться справа № Б-7/13 про банкрутство ВАТ „Калуський завод комунального устаткування”, м.Калуш, порушена ухвалою суду від 20.01.2005р. за заявою Управління ПФУ в м.Калуші, м.Калуш в порядку ст.11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Як з”ясовано судом апеляційної інстанції, ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 07.04.2006р. по справі № Б-7/13 продовжувався строк процедури розпорядження майном боржника до 01.06.2006р.
06 червня 2006 року розпорядник майна боржника арбітражний керуючий Хлібейчук І.М. звернувся до господарського суду Івано-Франківської області із клопотанням про продовження процедури розпорядження майном ще на два місяці у зв”язку з поданням касаційної скарги на ухвали господарського суду у даній справі.
У відповідності до п.7 ст.13 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців, однак цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.
За таких обставин, доводи скаржника зазначені в апеляційній скарзі, апеляційним судом не визнаються такими, що можуть бути підставою згідно ст.104 ГПК України для скасування чи зміни оскаржуваної ухвали.
На підставі наведеного та відповідно до вимог ст.ст.91,101-106 ГПК України,-
Львівський апеляційний господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Ухвалу господарського суду Івано-Франківської області від 07.06.2006р. у справі № Б-7/13 залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.
Головуючий суддя Михалюк О.В.
суддя Новосад Д.Ф.
суддя Мельник Г.І.