Судове рішення #2987
20/2770-А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

          _________________________________________________________________



У Х В А Л А

"05" червня 2006 р.

Справа № 20/2770-А


Господарський суд Хмельницької області у складі судді Гладій С.В. розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали


за позовом  Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Дунаєвецькому районі, м. Дунаївці    

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нива", с.Чечельник, Дунаєвецького району

про стягнення 2627,32 грн. заборгованості

                                                                                                         Суддя     Гладій С.В.

Представники сторін:

від позивача -      не приймав участі.

від відповідача -  не приймав участі.


Ухвалою суду від 29.05.2006р. відкрито провадження в адміністративній справі № 20/2770-А та призначено попереднє судове засідання на 12.06.2006р.


Згідно ст. 73 Кодексу законів про працю України встановлено святковий день (неділя) - Трійця. Оскільки святковий день - Трійця припадає на неділю (11 червня 2006р.), тобто на вихідний день, то переноситься на слідуючий день після вихідного, тобто на 12 червня 2006р.


Тому у зв'язку з вихідним днем 12 червня 2006р., попереднє судове засідання по справі необхідно перепризначити на іншу дату. Про час і місце розгляду необхідно  повідомити сторони.

Керуючись пунктами 6, 7 Розділу VII „ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ”, ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, СУД


У ХВАЛИВ:


Призначити попереднє судове засідання по справі № 20/2770-А на 15 год. 30 хв.  

"13" червня 2006р.


Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою:                        м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1,   к. 328.


Сторонам виконати вимоги ухвали суду від 29.05.2006р.


Явка повноважних представників сторін у судове засідання обов’язкова.


Суддя                                                                              С.В. Гладій

Віддрук. 3 прим. :

1 - до справи,

2 - позивачу,  3 - відповідачу


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація