У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 червня 2006 року м. Київ
Колегія суддів Судової палати у цивільних справах
Верховного Суду України в складі:
головуючого Прокопчука Ю.В.,
суддів: Панталієнка П.В.,
Пшонки М.П.,
розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Корольовського районного суду м. Житомира від 20 лютого 2004 року та ухвалу судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області від 6 травня 2004 року в справі за позовом ОСОБА_1 в своїх інтересах та неповнолітніх дітей до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання такими, що втратили право на користування квартирою
в с т а н о в и л а:
Оскаржуваними рішеннями в задоволенні зазначеного позову відмовлено за безпідставністю.
В касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати вказані судові рішення, посилаючись на їх необґрунтованість та порушення норм процесуального права, направити справу на новий апеляційний розгляд.
Згідно ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права.
Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду, чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
Встановлено і це вбачається з матеріалів справи, що судові рішення ухвалено з додержанням судом норм матеріального і процесуального права і відсутні передбачені ст. 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування судового рішення.
Наведені у касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують.
Касаційна скарга підлягає відхиленню, а оскаржувані рішення залишені без зміни.
Керуючись ст. 332 ЦПК України колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України
у х в а л и л а:
Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і оскарженню не підлягає.
Судді: П.В. Панталієнко
Ю.В. Прокопчук
М.П. Пшонка