Справа № 2 -3656 2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 грудня 2007 р.
Стахановський міський суд у складі:
головуючий: суддя Гончаров О.М.
при секретарі: Ращепкіна К.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
ВСТАНОВИВ
В обґрунтування заявлених вимог позивач вказала, що з відповідачем у справі вона знаходиться в зареєстрованому шлюбі з 07.06.1986 року, від шлюбу неповнолітніх дітей не мають.
Шлюбно- сімейні відносини між сторонами були припинені. Причиною розпаду родини з'явилася несумісність характерів сторін, інші причини особистого характеру. Вони втратили почуття любові й поваги, відновляти шлюбно- сімейні відносини не мають наміру. У цей час суперечки по майну немає, тому позивач просить розірвати шлюб у судовому порядку.
На попередньому слуханні справи позивач підтримала свої вимоги.
Відповідач в заяві позов визнав, просив розглянуи справу за його відсутності.
Заслухавши позивачку, дослідивши матеріали справи , та виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Факт припинення шлюбу , на яке вказав позивач, сторонами не заперечується.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд при наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
2
Згідно ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із чоловіка або жінки. У чинність ст. 112 Сімейного Кодексу України суд з'ясовує фактичні взаємини чоловіка й жінки , та виносить рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя чоловіка й жінки та збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них.
Сукупність обставин, установлених судом, свідчить, що родина розпалася остаточно і її збереження неможливо. Витрати по розірванню шлюбу необхідно покласти на обидві сторони.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212-215 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд:
ВИРІШИВ
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 ( дошлюбне прізвище ОСОБА_1) ОСОБА_3 та ОСОБА_2, зареєстрований 07.06.1986 року відділком РАЦС м. Брянка, актовий запис №241.
Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 17 гривень у доход держави.
Рішення може бути оскаржене в судову палату по цивільних справах Луганського апеляційного суду через Стахановський міський суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції, протягом 10 днів від дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.