Справа № 2-1154
2008 рік
Рішення
іменем України
07 жовтня 2008 року
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:
головуючого: судді Сеника Р.П.
при секретарі: Русин Н.С.
з участю позивачки: ОСОБА_1
розглянувши в судовому засіданні в залі суду в м. Володимир-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2, в якому просить шлюб між ними розірвати.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивачка зазначила, що між нею та відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1 відділом реєстрації актів громадянського стану, Володимир-Волинського району, Волинської області було зареєстровано шлюб, про що зроблено актовий записНОМЕР_1. Це другий шлюб позивачки. Від цього шлюбу мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження.
Спільне життя з відповідачем не склалось, оскільки позивач зловживає спиртними напоями, на грунті чого, вчиняє сварки, сімейні скандали, наносить позивачці побої. Проявляє неповагу до її старших дітей. Така поведінка відповідача погано впливає на виховання дітей. Термін для примирення, який був наданий судом не змінив поведінку відповідача.
Позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні під час розгляду справи позов підтримала, просить його задоволити, в своїх поясненнях послалась на обставини, викладені в позовній заяві, просить шлюб розірвати.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився повторно, про час та місце розгляду справи був повідомлений вчасно в установленому законом порядку, а тому, відповідно до ч.4 ст.169 ЦПК України суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення), проти чого позивачка не заперечує.
Заслухавши пояснення позивачки, перевіривши інші матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.
Відповідно до 2 ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Таким чином, суд вважає, що шлюб між сторонами слід розірвати, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам, інтересам їхньої неповнолітньої дитини та суперечити моральним засадам суспільства.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу покласти на відповідача.
Враховуючи викладене, на підставі ст.ст. 104 ч. 2, 112 ч. 2 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 10, 11, 209, 214, 215 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задоволити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1, Володимир-Волинським міськвідділом РАЦС, Волинської області, актовий записНОМЕР_1 - розірвати
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 в користь держави судовий збір в розмірі 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів і поданням після цього апеляційної скарги протягом 20 днів.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Головуючий:
- Номер: 6/266/100/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1154/08
- Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Сеник Р.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.08.2017
- Дата етапу: 15.09.2017