Судове рішення #30687960


Справа № 2-180/2013

Провадження № 22ц/782/2880/13

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА



02 липня 2013 року Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області Околот Г.М., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м.Луганська від 25 квітня 2013 року

по справі за позовом ОСОБА_2 в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_3 до ОСОБА_1,про перерозподіл спадщини, визнання частково недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом, визнання права власності на спадкове майно та сплату грошової компенсації від проданого спадкового майна,


В С Т А Н О В И В:


Форма і зміст апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м.Луганська від 25 квітня 2013 року відповідає вимогам ст.295 ЦПК України.

Апеляційну скаргу подану у строк відповідно до ст.294 ЦПК України.

На підставі наведеного, керуючись ст.297 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И В:


Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м.Луганська від 25 квітня 2013 року

по справі за позовом ОСОБА_2 в інтересах малолітньої доньки ОСОБА_3 до ОСОБА_1,про перерозподіл спадщини, визнання частково недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом, визнання права власності на спадкове майно та сплату грошової компенсації від проданого спадкового майна .


Надіслати копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, встановивши їм строк до « 18» липня 2013 року для надання заперечень на апеляційну скаргу.




Суддя:








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація