Судове рішення #30694470

Справа № 362/2107/13-к Головуючий у І інстанції Свінціцька О.П.

Провадження № 11-кп/780/296/13 Доповідач у 2 інстанції Нагорний А.М.

Категорія 3 02.07.2013

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження



01 липня 2013 року м. Київ

Суддя Апеляційного суду Київської області Нагорний А.М., перевіривши апеляційну скаргу адвоката ОСОБА_2 в інтересах засудженого ОСОБА_3 на вирок Васильківського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2013 року, яким ОСОБА_3 засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України,


В С Т А Н О В И В:


Вироком Васильківського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2013 року ОСОБА_3 засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України до десяти років позбавлення волі з поміщенням до кримінально - виконавчої установи.

Адвокат засудженого ОСОБА_2 звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить вирок Васильківського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2013 року змінити та призначити засудженому покарання сім років позбавлення волі.

Апеляційні скарги подані з додержанням вимог ст.396 КПК України, підстав для повернення апеляційної скарги та відмови у відкритті апеляційного провадження не вбачається.


На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 398, 401, 402 КПК України,-


У Х В А Л И В:


Апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката ОСОБА_2 на вирок Васильківського міськрайонного суду Київської області від 18 травня 2013 року, яким ОСОБА_3 засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України - відкрити.

Копію ухвали направити учасникам судового провадження.



З оригіналом згідно:

Суддя А.М. Нагорний



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація