Справа № 2-1384/2008 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 жовтня 2008 року Немирівський районний суд Вінницької області в складі:
головуючого Рибчинського В.П.
при секретарі Горбенко Л.П.
за участю прокурора Грабара М.М.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Немирові справу за позовом Прокурора Немирівського району в інтересах ОСОБА_1 и до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди заподіяної злочином, -
В С Т А Н О В И В:
ІНФОРМАЦІЯ_1 Прокурор Немирівського району в інтересах ОСОБА_1 з зазначеною позовною заявою звернувся до суду.
В позовній заяві ставить вимоги про стягнення з ОСОБА_2 шкоди заподіяної злочином, посилаючись на те, що вироком Немирівського районного суду від ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2 було визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України, а саме в тому, що вона, обіймаючи посаду ІНФОРМАЦІЯ_3 відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» являючись головною посадовою особою ОСОБА_1 , будучи наділеною рядом службових повноважень, шляхом зловживання своїм службовим становищем, умисно з корисливих мотивів, достовірно знаючи, що надбавка до посадового окладу за особливі умови праці та матеріальна допомога сільському голові нараховується лише рішенням відповідної ради, в порушення вимог п.п.3,4 Постанови Кабінету Міністрів України НОМЕР_1 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування» від ІНФОРМАЦІЯ_4 , без рішення сесії ОСОБА_1 , з метою незаконного збагачення у вигляді отримання надбавок та матеріальної допомоги, порушуючи вимоги п. 38 Постанови Кабінету Міністрів України НОМЕР_2 «Про порядок складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від ІНФОРМАЦІЯ_5 надавала головному бухгалтеру сільської ради ОСОБА_3 усні розпорядження про включення сум надбавок за особливий характер роботи та інтенсивність праці до штатного розпису.
Всього протягом ІНФОРМАЦІЯ_6 ОСОБА_2 . шляхом зловживання службовим становищем незаконно отримала надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці 4612 грн. 62 коп., а також незаконно отримала матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі 390 грн., а всього незаконно отримала з бюджету ОСОБА_1 5002 грн. 62 коп.
Прокурор Немирівського району який звернувся з позовом в інтересах ОСОБА_1 заявлені позовні вимоги підтримав просить їх задовольнити.
Представник ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, хоча надав суду заяву в якій просить справу розглянути в його відсутність, позовні вимоги підтримує.
Відповідачка ОСОБА_2 позовні вимоги визнала, згодна відшкодувати заподіяну злочином шкоду.
Суд, заслухавши думку прокурора, відповідачку, оголосивши заяву, яка направлена на адресу суду представником ОСОБА_1 , в якій він просить справу розглянути без його участі, позовні вимоги підтримує, вважає, що справу можливо розглянути у попередньому судовому засіданні, оскільки прокурор позов підтримує, відповідачка позов визнає, тому є законні підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, зі слідуючих підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 1166 ЦК України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, дією чи бездіяльністю майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Оскільки в судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2 . шляхом зловживання службовим становищем незаконно отримала надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці та незаконно отримала матеріальну допомогу на оздоровлення, а також даний факт знайшов підтвердження у вироку Немирівського районного суду від 23 червня 2008 року, тому суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись ст.1166 ЦК України і ст.ст. 60, 174 ч. 4, 215,217,218 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 5002.62 ( П’ять тисяч дві гривні 62 копійки) завданої злочином майнової шкоди.
Стягнути з ОСОБА_2 51 гривню державного мита в дохід держави.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 діб та апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області протягом 20 діб з дня подання заяви.
Суддя:
- Номер: 2-во/645/127/21
- Опис: про виправлення помилок
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1384/2008
- Суд: Фрунзенський районний суд м. Харкова
- Суддя: Рибчинський В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.09.2021
- Дата етапу: 21.09.2021