Судове рішення #30802043

Справа № 357/4505/13-к Головуючий у І інстанції Машарова З.А.

Провадження № 11-кп/780/272/13 Доповідач у 2 інстанції Нагорний А.М.

Категорія 34 18.06.2013

УХВАЛА


про відкриття апеляційного провадження


18 червня 2013 року м. Київ


Суддя Апеляційного суду Київської області Нагорний А.М., перевіривши апеляційні скарги потерпілих ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на ухвалу Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 28 травня 2013 року, щодо ОСОБА_4,


В С Т А Н О В И В:


Ухвалою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 28 травня 2013 року кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 закрите провадження в зв'язку з амністією.

Потерпілий ОСОБА_2 та ОСОБА_3 звернулись до суду з апеляційними скаргами, в яких просять ухвалу Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 28 травня 2013 року скасувати та направити справу до суду першої інстанції для розгляду по суті.

Апеляційна скарга подана з додержанням вимог ст.396 КПК України, підстав для повернення апеляційної скарги та відмови у відкритті апеляційного провадження не вбачається.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 398, 401, 402 КПК України,-


У Х В А Л И В:


Апеляційне провадження за апеляційні скарги потерпілих ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на ухвалу Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 28 травня 2013 року - відкрити.

Копію ухвали направити учасникам судового провадження.




Суддя : А.М. Нагорний


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація