Судове рішення #30899626

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху


11 липня 2013 року№ 812/6121/13-а


Суддя Луганського окружного адміністративного суду Прудник С.В., перевіривши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю «АСТР» до Первомайської об'єднаної податкової інспекції про скасування податкового повідомлення-рішення від 27.06.2013 року №0000482201,-

ВСТАНОВИВ:


10 липня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов вищезазначений адміністративний позов.

Відповідно до ч.1 ст. 89 КАС України особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою, апеляційною чи касаційною скаргою, заявою про перегляд судових рішень Верховним Судом України, заявою про перегляд справи за нововиявленими обставинами, повинна сплатити судовий збір.

Частиною другою статті 4 Закону України «Про судовий збір» встановлена ставка судового збору за подання адміністративного позову немайнового характеру до адміністративного суду у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, а за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру сплачується судовий збір у розмірі 1 відсотка розміру майнових вимог, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальних заробітних плат.

Законом України № 5515-VI від 06.12.2012 року встановлена мінімальна заробітна плата у розмірі 1147 грн.

Таким чином, позовні вимоги про скасування рішення № податкового повідомлення-рішення від 27.06.2013 року №0000482201 на загальну суму 15 794, 00 грн. є - майновими, оскільки вирішення судом вказаного спору стосується зобов'язань позивача, що виражені в грошовому еквіваленті, мають очевидний економічний характер, адже за результатами розгляду справи може призвести до збільшення чи зменшення активів позивача. Тобто позивачем заявлено вимоги, що мають майновий характер.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, позивачем не було сплачено судовий збір майнового характеру у належному розмірі.

Відповідно до ч.2 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

Судом встановлено, що в позовній заяві відсутнє повне найменування відповідача.

Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, позивачем при подачі позову не надано копій всіх документів, що приєднуються до позовної заяви, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Таким чином, виходячи з норм ст. 108 КАС України, адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки позивачем при подачі позову не було сплачено судовий збір та не надано копії позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Керуючись ст. 108 КАС України,


УХВАЛИВ:


Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «АСТР» до Первомайської об'єднаної податкової інспекції про скасування податкового повідомлення-рішення від 27.06.2013 року №0000482201 залишити без руху.

Надати строк для усунення недоліків протягом 5 днів з моменту отримання даної ухвали, шляхом надання суду копій всіх документів, що приєднуються до позовної заяви відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, зазначення повного найменування відповідача та сплати судового збору за заявлені майнові вимоги у належному розмірі.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк адміністративний позов повернути позивачеві зі всіма доданими до нього документами.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


СуддяС.В. Прудник



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація