Судове рішення #3096966

Цивільне судочинство

окреме провадження, справа № 2-о-41-07

категорія - встановлення фактів,

що мають юридичне значення - 9.

РІШЕННЯ

Іменем Укр а їни

5 листопада 2007 року їм. Любомль

Любомльський районний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді Пешкова М.І.,

при секретарі Носку А.В.,

з участю представника

заявниці ОСОБА_1,

заінтересованої особи ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Любомльської районної адміністрації про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, -

встановив:

До Любомльського районного суду із заявою звернулася ОСОБА_3 (дошлюбне прізвище ОСОБА_4) ОСОБА_5, в якій просить суд ухвалити рішення, яким встановити факт приналежності правовстановлюючого документу, а саме, архівної довідки виданої Державним архівом Волинської області 16 липня 2007 року за № 510/1-22.

Свої вимоги мотивує тим, що Управління праці та соціального захисту населення Любомльської державної адміністрації відмовило їй у встановленні статусу учасника війни, оскільки в згаданому вище документі, невірно вказано прізвище її батька, -Демедюк замість правильного ОСОБА_4.

Факт належності ОСОБА_3 (дошлюбне прізвище ОСОБА_4) ОСОБА_5 вищевказаного правовстановлюючого документу підтверджується свідоцтвом про народження заявника, свідоцтвом про одруження та копією паспорта.

В судовому засіданні представник заявника вимоги підтримала, посилаючись на викладені в заяві докази.

Представник зацікавленої особи проти задоволення заяви не заперечує.

В судовому засіданні представник заявника виступала згідно довіреності та суду пояснила, що причина розбіжності в записі полягає в тому, що документ який видався на ім"я ОСОБА_4 не звірявся з оригіналом.

В судовому засіданні зацікавлена особа суду пояснила, що не заперечує проти встановлення юридичного факту, приналежності правовстановлюючого документу.

1 -ша інстанція код суду 0312

 

Дослідивши докази по справі, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з таких підстав.

У свідоцтві про народження серії ЯС № 424178 від 29 травня 1928 року, заявниця записана як ОСОБА_6, її батьки ОСОБА_4 та ОСОБА_7.

Свідоцтвом про одруження серії ЯР № 941429 підтверджується, що взяли шлюб гр. ОСОБА_8 і гр. ОСОБА_6, та присвоєно фамілію ОСОБА_8.

Таким чином, в судовому засіданні встановлено, що розбіжність в написанні прізвища батька заявниці, спричинені незалежним від її волі обставинами, а архівна довідка, дійсно стосується заявниці, ОСОБА_3.

Тому суд вважає, що заява підлягає до задоволення, що має служити доказом для встановлення статусу учасника війни.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 60, 212, 213, 234, 256, 259, ЦПК України, суд, --

вирішив:

Заяву задовольнити.

Встановити, що архівна довідка від 16 липня 2007 року за № 510/1-22 видана Державним архівом Волинської області, стосуються заявниці, ОСОБА_3, 18.02.1928року народження.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржене судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація