Судове рішення #30979115

Справа № 728/846/13-ц Провадження № 22-ц/795/1738/2013 Категорія - цивільна № рядка звіту 19

У Х В А Л А


"16" липня 2013 р. суддя апеляційного суду Чернігівської області Іваненко Л.В., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Бахмацького районного суду від 07 червня 2013 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки,


В С Т А Н О В И В :


Ухвалою судді апеляційного суду Чернігівської області від 05.07.2013 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 було залишено без руху та надано строк для доплати судового збору.

На виконання вимог ухвали судді, ОСОБА_1 сплатила судовий збір та направила апеляційному суду оригінал платіжного документа.

Враховуючи наведене, наявні підстави для відкриття апеляційного провадження у даній справі.

Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И В :


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Бахмацького районного суду від 07 червня 2013 року.

Провести підготовчі дії у справі: копії апеляційної скарги надіслати особам, які беруть участь у справі.

Встановити строк до 29 липня 2013 року для подачі заперечень на апеляційну скаргу.



СуддяЛ. В. Іваненко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація