Справа № 141/399/13-к
У Х В А ЛА
про призначення справи до судового розгляду
17 липня 2013 року смт. Оратів
Оратівський районний суд
Вінницької області
В складі: головуючого - судді Гончарук М.М.
при секретарі Польова Н.В.
з участю: прокурора Атаманюк Я.В.
обвинувачених ОСОБА_1, ОСОБА_2
адвоката ОСОБА_3
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в смт. Оратів обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12012010250000022 від 03.12.2012 року відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Животівка, Оратівського району, Вінницької області, проживаючого по АДРЕСА_1, про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, -
у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №120130102500000015 від 11.01.2013 року відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця м. Атаки, республіка Молдова, проживаючого в АДРЕСА_2, про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.185 КК України та ч. 2 ст. 185 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
01.06.2013 року до Оратівського районного суду, Вінницької області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та ОСОБА_2 у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.185 КК України та ч. 2 ст. 185 КК України.
Прокурор Атаманюк Я.В. в підготовчому судовому засіданні вважає за можливе призначити судовий розгляд по кримінальному провадженню відносно ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та ОСОБА_2 у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.185 КК України та ч. 2 ст. 185 КК України на підставі обвинувального акту у відкритому судовому засіданні.
Адвокат ОСОБА_3 в підготовчому судовому засіданні не заперечує проти призначення судового розгляду по кримінальному провадженню.
Обвинувачений ОСОБА_1 в підготовчому судовому засіданні не заперечує проти призначення судового розгляду по кримінальному провадженню.
Обвинувачений ОСОБА_2 в підготовчому судовому засіданні не заперечує проти призначення судового розгляду по кримінальному провадженню.
Суд, вислухавши учасників процесу, перевіривши матеріали кримінального провадження, вважає, що обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та ОСОБА_2 у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.185 КК України та ч. 2 ст. 185 КК України можливо призначити до судового розгляду.
Судовий розгляд суд вважає, за необхідне провести у відкритому судовому засіданні
Клопотання від учасників судового провадження, щодо виклику у судове засідання осіб для допиту, витребовування речей чи документів не надходило.
Клопотання від учасників судового провадження, щодо зміни, скасування заходів забезпечення кримінального провадження в тому числі запобіжного заходу не надходило.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 314, 315, 316 КПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Призначити судовий розгляд обвинувального акту у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12012010250000022 від 03.12.2012 року відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Животівка, Оратівського району, Вінницької області, проживаючого по АДРЕСА_1, про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №120130102500000015 від 11.01.2013 року відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця м. Атаки, республіка Молдова, проживаючого в АДРЕСА_2, про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст.185 КК України та ч. 2 ст. 185 КК України у приміщенні Оратівського районного суду Вінницької області у залі судових засідань на 15 годину 00 хвилин 17 липня 2013 року.
Розгляд справи призначити у відкритому судовому засіданні.
У судове засідання викликати прокурора, обвинувачених.
Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.
Суддя М.М. Гончарук