Справа №2-895/08
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«30» жовтня 2008 року Сумський районний суд Сумської області у складі:
Головуючого - судді Моісеєнко О.М.,
При секретарі Скринник Ю.О.,
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Суми справу за позовом
ОСОБА_1
До ОСОБА_2
3-я особа: Сумський РВ УМВС України в Сумській області
Про визнання особи такою, що втратила право користування житловим будинком,
Встановив:
Позивач звернулась до суду з тих підстав, що їй належить домоволодіння АДРЕСА_1. В даному будинку проживає її син ОСОБА_3, який з ІНФОРМАЦІЯ_1 року до 7 квітня 2008 року перебував у шлюбі з відповідачем. З червня ІНФОРМАЦІЯ_2 року відповідач у вказаному будинку не проживає. Витрати по утриманню будинку несе вона, реєстрація відповідача у вказаному домоволодінні створює їй перешкоди у користуванні власністю, оскільки вона несе додаткові витрати по оплаті комунальних послуг. Просила визнати відповідача особою, яка втратила право користування житловим приміщенням. У судовому засіданні додатково пояснила, що у належному їй будинку значаться зареєстрованими діти її сина та відповідача: неповнолітні ОСОБА_4 та ОСОБА_5, з реєстрацією яких вона згодна і питання їх зняття з реєстрації ставити не бажає.
Відповідач позов визнала повністю, проти викладених в позовній заві обставин не заперечила.
Представник 3-ї особи для розгляду справи до суду не з»явився, просив справу слухати без його участі, заперечень до позову не подав.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що позивачу на підставі свідоцтва про спадщину за законом належить житловий будинок, розташований в АДРЕСА_1 (а.с.6). У даному будинку значаться зареєстрованими відповідач, неповнолітні діти: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, але там не проживають з червня ІНФОРМАЦІЯ_2 року (а.с.5). Шлюб між сином позивача ОСОБА_3 та відповідачем ОСОБА_2 розірваний 9 червня 2008 року (а.с.7). З цього часу відповідач перестала були членом сім»ї позивача.
Реєстрація відповідача у належному позивачу домоволодінні створює перешкоди у користуванні будинком, призводить до надлишкової сплати за користування комунальними послугами.
Враховуючи викладене, відповідача слід визнати особою, що втратила право користування житловим приміщенням.
На підставі викладеного, керуючись ст..ст.213,215, 218 ЦПК України, ст.405 ЦК України, суд
Вирішив:
Позов задовольнити повністю.
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, такою, що втратила право користування житловим приміщенням: будинком АДРЕСА_1.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення, апеляційна скарга - протягом двадцяти днів з дня подання заяви.
Суддя