Судове рішення #31165977

Справа № 141/486/13-ц



У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі


03 липня 2013 року смт. Оратів

Суддя Оратівського районного суду Вінницької області Гончарук М.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про примусове стягнення боргу в сумі 31166 грн. 04 коп., -


В С Т А Н О В И В:


Позовна заява підсудна Оратівському районному суду, відповідає вимогам ст.ст.118-120 ЦПК України. Обставин, що виключають можливість відкриття провадження в справі, не встановлено.

Керуючись ст. ст.122, 127 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И В:


Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про примусове стягнення боргу в сумі 31166 грн. 04 коп.

Призначити попереднє судове засідання на 11 год. 00 хв. 16.07.2013 року.

В попереднє судове засідання викликати сторони.

Відповідач може подати письмове заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуются до 15.07.2013 року.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.


СУДДЯ


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація