Судове рішення #3136089
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

23 листопада 2007р.                                                                                                   справа №2-4225/07

Харківський районний суд Харківської області у складі судді САВЧЕНКО Г.М.  при секретарі ВЕНЕДИКТОВІЙ Ю.О. розглянувши у судовому засіданні в залі суду в с Покотилівка цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до Кулиничівської селищної ради про визнання права власності

 

ВСТАНОВИВ:

 

 ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою,  в якій просить визнати за ним право власності новостворене нерухоме майно на жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1. Свої позовні вимоги мотивує тим,  що згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ХР №094759 р.№192,  виданого Харківською районною державною адміністрацією,  на підставі договору купівлі-продажу земельної ділянки від 20.04.1998р.,  йому належить земельна ділянка площею 0, 15 га по АДРЕСА_1 для будівництва та обслуговування жилого будинку і споруд. На цій земельній ділянці ОСОБА_1 за свої гроші і своєю працею побудував жилий будинок з прибудовами та надвірними спорудами,  на який КП «ХРБТІ» виготовлена технічна документація Згідно технічного висновку ТОВ «Харківреконструкція»,  жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1 відповідає архітектурним,  будівельним,  санітарним,  пожежним нормам та придатний для подальшої експлуатації та проживання.

В судове засідання з'явився представник позивача,  який підтримав позовні вимоги. Відповідач в судове засідання не з'явився,  про час та місце розгляду справи повідомлений,  про причини неявки не повідомив,  в своїй заяві проти позову не заперечує та просить слухати справу без участі представника Кулиничівської селищної справи,  тому суд,  згідно  ст. 224 ЦПК України,  вважає за необхідне вирішити справу на підставі наявних у ній доказів,  та ухвалити заочне рішення. Представник позивача не заперечував проти такого вирішення справи.

Суд,  вислухавши пояснення представника позивача,  дослідивши матеріали справи і оцінивши зібрані докази в їх сукупності,  вважає,  що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ХР №094759 р.№192,  виданого Харківською районною державною адміністрацією,  на підставі договору купівлі-продажу земельної ділянки від 20.04.1998р.,  ОСОБА_1 належить земельна ділянка площею 0, 15 га по АДРЕСА_1 для будівництва та обслуговування жилого будинку і споруд. На цій земельній ділянці ОСОБА_1 за свої гроші і своєю працею побудував жилий будинок з прибудовами та надвірними спорудами,  на який КП «ХРБТІ» виготовлена технічна документація. Згідно технічного висновку ТОВ «Харківреконструкція»,  жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1 відповідає архітектурним,  будівельним,  санітарним,  пожежним нормам та придатний для подальшої експлуатації та проживання.

Беручи до уваги вище висловлене,  суд,  відповідно до  ст. 3З 1 ЦК України,  вважає за необхідне визнати за ОСОБА_1 право власності на новостворене нерухоме майно на жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1.

Зобов'язати КП «Харківське районне БТІ» зареєструвати за ОСОБА_1 право власності на жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1,  як на таке,  що не порушує права та інтереси власників сусідніх садиб та не суперечить суспільним інтересам.

Керуючись  ст.  ст.  208, 209, 212, 213, 215, 224,  225 ЦПК України  ст.  ст.  15,  16,  331 ЦК України

 

ВИРІШИВ:

 

1\ Визнати за ОСОБА_1 право власності на новостворене нерухоме майно на жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1.

2\ Зобов'язати КП «Харківське районне БТІ» зареєструвати за ОСОБА_1 право власності на жилий будинок №6 з прибудовами та надвірними спорудами по АДРЕСА_1,  як на таке,  що не порушує права та інтереси власників сусідніх садиб та не суперечить суспільним інтересам.

 

Рішення може бути переглянуто судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений  ст.  294 ЦПК України,  рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення,  якщо його не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

  • Номер: 6/433/32/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-4225/07
  • Суд: Троїцький районний суд Луганської області
  • Суддя: САВЧЕНКО Г.М.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.06.2017
  • Дата етапу: 20.07.2017
  • Номер: 6/433/59/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-4225/07
  • Суд: Троїцький районний суд Луганської області
  • Суддя: САВЧЕНКО Г.М.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.11.2017
  • Дата етапу: 10.11.2017
  • Номер: 6/433/9/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-4225/07
  • Суд: Троїцький районний суд Луганської області
  • Суддя: САВЧЕНКО Г.М.
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.01.2018
  • Дата етапу: 08.02.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація