Судове рішення #3138479
копія

копія

 

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

У Х В А Л А

15 травня 2008 року

 

м. Київ

   

Суддя Вищого адміністративного суду України Горбатюк С.А., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 17 січня 2007 року, у справі за позовом ОСОБА_2 до Рокосівської сільської ради Хустського району Закарпатської області, ОСОБА_1 про визнання частково недійсним державного акту на право приватної власності на землю,

у с т а н о в и в :

Рішенням Хустського районного суду Закарпатської області від 04 липня 2005 року позовні вимоги ОСОБА_2 задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Закарпатської області від 17 січня 2007 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилено. Рішення Хустського районного суду Закарпатської області від 04 липня 2005 року залишено без зміни.

Не погоджуючись з ухваленими у цій справі судовими рішеннями,                 ОСОБА_1 подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України.

У прийнятті касаційної скарги та відкритті за нею касаційного провадження слід відмовити.

Кодекс адміністративного судочинства України набрав чинності 01 вересня 2005 року.

Пунктом 7 розділу VІІ Прикінцеві та перехідні положення Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що після набрання чинності цим Кодексом, заяви і скарги у справах, що виникають з адміністративно-правових відносин, заяви у справах щодо відмови органу державної реєстрації актів цивільного стану внести виправлення в актовий запис цивільного стану (глави 29-32 і 36 Цивільного процесуального кодексу України в ред. 1963 року), позовні заяви у господарських справах, що віднесені цим Кодексом до адміністративної юрисдикції, а також апеляційні, касаційні скарги (подання), заяви (подання) про перегляд судових рішень зв'язку з нововиявленими та винятковими обставинами у таких справах, подані і не розглянуті до набрання чинності Кодексу адміністративного судочинства України, розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом.

Пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що касаційні скарги (подання) на рішення загальних судів у справах, визначених пунктом 7 цього розділу, що подані до набрання чинності цим Кодексом і не розглянуті Верховним Судом України, передаються до Вищого адміністративного суду України.

З матеріалів справи вбачається, що 17 січня 2007 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 17 січня 2007 року апеляційним судом Закарпатської області розглянуто за чинним Цивільним процесуальним кодексом України.

Компетенція Вищого адміністративного суду України не поширюється на перегляд у касаційному порядку судових рішень, постановлених не за правилами Кодексу адміністративного судочинства України місцевими та апеляційними судами інших юрисдикцій.

Згідно із пунктом 1 частини четвертої статті 214 КАС України, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою, якщо справа не підлягає касаційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Керуючись пунктом 1 частини четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

у х в а л и в :

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 17 січня 2007 року, у справі за позовом ОСОБА_2 до Рокосівської сільської ради Хустського району Закарпатської області,  ОСОБА_1 про визнання частково недійсним державного акту на право приватної власності на землю.

Матеріали касаційної скарги повернути ОСОБА_1, роз'яснивши їй, що вона може оскаржити судові рішення у даній справі до Верховного Суду України.

Ухвала є остаточною, набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

 

            Суддя Вищого

адміністративного суду України                     (підпис)                        Горбатюк С.А.

      

          З оригіналом згідно

 

         Відповідальний секретар                                                      Мартинко Н.М.

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація