Справа № 6768/2007 p.
УХВАЛА
про закриття провадження у справі
29 листопада 2007 року Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу у
складі:
головуючого-судді: Шум Л.І.,
при секретері: Токаревій Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кривому Розі цивільну справу за позовом державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 ОСОБА_2 про стягнення заборгованності за комунальні послуги,
ВСТАНОВИВ.
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованності по комунальним послугам, посилаючись на наступні обставини, що відповідачами порушено зобов'язання по сплаті комунальних послуг та квартирній платні у зв'язку з чим виникла заборгованність 3591, 40 грн.
У судовому засіданні представник позивача подав заяву згідно якої просив провадження закрити у зв'язку з укладенням договору про рекструктуризацію заборгованності.
Відповідачі з вимогами заяви про закриття провадження погодились, не заперечували проти закриття провадження.
Приймаючи заяву, встановлено, що вона не порушує прав та інтересів інших осіб.
Положення ст. ст. 205, 206 ЦПК України сторонам роз'яснено.
Керуючись ст. ст. 205, 206 ЦПК україни, суддя -
УХВАЛИВ:
Провадження у цивільній справі за позовом державного підприємства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 ОСОБА_2 про стягнення заборгованності за комунальні послуги - закрити у зв'язку з відмовою позивача від підтримки позовних вимог.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі заяви на апеляційне оскарження на протязі 5 днів та апеляційної скарги на протязі 10 днів з моменту отримання ухвали.