Справа № 2/224/541/12 Провадження № 22-ц/772/1827/2013Головуючий в суді першої інстанції:Ставнійчук В.С.
Категорія: 2Доповідач: Якименко М. М.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"01" липня 2013 р. м. Вінниця
Суддя Апеляційного суду Вінницької області Якименко М.М. вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою голови Спілки співвласників майнових паїв СТОВ "Липівка" - Скрипника Сергія Васильовича на заочне рішення Томашпільського районного суду Вінницької області від 22.11.2012 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 до спілки співвласників майнових паїв СТОВ "Липівка" с. Липівка Томашпільського району, голови спілки - Скрипника Сергія Васильовича про виділення майнових паїв в натурі,-
в с т а н о в и л а :
До Апеляційного суду Вінницької області надійшла апеляційна скарга голови Спілки співвласників майнових паїв СТОВ "Липівка" - Скрипника С.В. на вказане заочне рішення.
З матеріалів справи вбачається, що апеляційна скарга подана із порушенням вимог ч. 2 ст. 297 ЦПК України, зокрема, не сплачений судовий збір .
Ухвалою Апеляційного суду Вінницької області від 17 червня 2013 року апеляційну скаргу Скрипника С.В. залишено без руху; надано строк протягом 5 (п'яти) днів з дня отримання копії даної ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги.Копію даної ухвали було отримано 20.06.2013 року.
Однак, в зазначений строк недоліки не було усунуто.
Керуючись ч. 3 ст. 297 ЦПК України, -
у х в а л и л а:
Апеляційну скаргу голови Спілки співвласників майнових паїв СТОВ "Липівка" - Скрипника Сергія Васильовича на заочне рішення Томашпільського районного суду Вінницької області від 22.11.2012 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 до спілки співвласників майнових паїв СТОВ "Липівка" с. Липівка Томашпільського району, голови спілки - Скрипника Сергія Васильовича про виділення майнових паїв в натурі вважати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів .
Суддя Апеляційного суду
Вінницької області: М.М. Якименко