ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12.09.13р. Справа № 20/5005/8910/2012
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ріел Істейт Дніпро"
( м. Дніпропетровськ)
Третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МАКСРІЕЛТІ"
(м. Дніпропетровськ)
до В- 1: Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1
(м. Дніпропетровськ)
В-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Артік"
(м. Дніпропетровськ)
про визнання договору недійсним
Суддя Кощеєв І.М.
Представники:
від позивача: Бондар Ю.В. - представник (дов. б/н від 03.07.13р.)
від третьої особи: не з`явився
від відповідача-1: не з`явився
від відповідача-2: не з`явився
СУТЬ СПОРУ:
У жовтні 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "Ріел Істеіт Дніпро" звернулося в господарський суд Дніпропетровської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 та товариства з обмеженою відповідальністю "Артік" з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 02.03.2009 року, укладеного між фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 та товариством з обмеженою відповідальністю "Артік", у зв'язку з невідповідністю його вимогам закону, а саме сторони заключили договір про продаж будівлі, який не належить продавцю.
Представники відповідачів-1,2 та третьої особи в судове засідання не з"явились, витребуваних судом документів не надали.
Від представників позивача , третьої особи та відповідача-1 до суду надійшли клопотання про відкладення розгляду справи.
Враховуючи наведене, господарський суд знаходить достатньо підстав для відкладення розгляду справи.
Згідно зазначеного, керуючись ст.ст.22, 77,86 ГПК України, господарський суд, - УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти до 03.10.13р. на 12:00 год.
Сторонам до судового засідання необхідно надати письмові пояснення, з урахуванням обставин, зазначених у постанові ВГСУ по цій справі.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Суддя І.М. Кощеєв