Судове рішення #3225747
Справа № 3-4017\2008 р

Справа № 3-4017\2008 р.                       

 

 

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

           25 вересня 2008 року                                                                               м.Вижниця

 

 Суддя Вижницького районного суду  Кириляк А.Ю. розглянувши  матеріали, які надійшли з Вижницького ВДАІ при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с. Долішній Шепіт Вижницького району Чернівецької області, громадянина України,

за ст. 121 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

 

В С Т А Н О В И В:

 

          ОСОБА_1 21.08.2008 року о 07 год. 56 хв. в с. Шепіт Вижницького району, керував автомобілем марки “ВАЗ-21013” НОМЕР_1, в якого під капотом установлено спец-сигнал типу сирени без узгодження з ДАІ, чим порушив п. 32.1.Е ПДР України, та вчинив адміністративне  правопорушення, передбачене ст. 121 ч. 1 КУпАП

Правопорушник в суд не з”явився, хоча належним чином був повідомлений про день і годину слухання справи.

Вина ОСОБА_1  в скоєному підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АБ 802430 від 21.08.2008 року де зафіксовано місце, спосіб та обставини вчиненого.

             На підставі наведеного та керуючись ст.ст.  121 ч. 1, 283-285, КУпАП, -

 

                                              П О С Т А Н О В И В:  

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 121 ч. 1 КУпАП та призначити йому стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 (тридцять чотири) гривні у дохід держави.

Постанова  оскарженню не підлягає.

 

          Суддя:

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація