У Х В А Л А
14 жовтня 2008 року м.Черкаси
Соснівський районний суд м.Черкаси в складі
головуючого-судді Марцішевської О.М.,
при секретарі Смірновій М.Ю.
розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3 про вселення, усунення перешкод в користуванні квартирою та виселення,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3 про вселення, усунення перешкод в користуванні квартирою та виселення, посилаючись на те, що являється власником квартири АДРЕСА_1, відповідач є колишнім чоловіком позивачки та проживає у спірній квартирі, в якій також зареєстрований та проживає син сторін у справі ОСОБА_3 Відповідач створює позивачці перешкоди у користуванні житлом, змінив замок на вхідних дверях, у нетверезому стані вчиняє сварки, скандали, просить суд вселити її у АДРЕСА_1, зобов'язати усунути перешкоди в користуванні даним житловим приміщенням, виселити відповідача з зазначеної квартири.
В судове засідання сторони не з»явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином, в поданій суду до засідання заяві позивачка просить суд залишити її позов без розгляду.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо заявник подав заяву про залишення позову без розгляду.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду, оскільки позивачка надала суду заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 207 ЦПК України,
у х в а л и в :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3 про вселення, усунення перешкод в користуванні квартирою та виселення, залишити без розгляду.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Головуючий