Судове рішення #3247
11/73

      ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ


      У Х В А Л А


"05" червня 2006 р.                                                                                                       справа № 11/73



За позовом Державна податкова інспекція в Хотинському районі


до відповідача Селянсько-фермерське господарство Ротаря Василя Степановича

про припинення юридичної особи  

Суддя     Гушилик Світлана Миколаївна


Представники:

Від позивача  не з’явився

Від відповідача  не з’явився

Суть спору:

Державна податкова інспекція у Хотинському районі Чернівецької області звернулась з позовом до  селянсько-фермерського господарства Ротаря В.С. с.Колінківці Хотинського району Чернівецької області про припинення підприємницької діяльності.

          В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що відповідач зареєстрований, як суб’єкт підприємницької діяльності, а відповідно до ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” платники податків і зборів зобов’язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів податкові декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів). Відповідач більше одного року не подавав до органів державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності, а тому згідно ч.2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”  це є підставою для винесення рішення суду про припинення юридичної особи відповідача.

Ухвалою від 25.04.2006 р. порушено провадження у справі, судове засідання призначено на 15.05.2006 р. за участю представників сторін.

Ухвалою суду від 15.05.2006 року розгляд справи був відкладений в зв’язку з неприбуттям в судове засідання відповідача.

Відповідач явку свого представника у судове засідання не забезпечив, відзив на позов не надав, а тому проаналізувавши надані матеріали, суд прийшов до висновку про можливість вирішення спору без його участі за наявними в ній документами.

До початку судового засідання від позивача надійшло повідомлення, що Ротар Василь Степанович помер, що підтверджено свідоцтвом про смерть.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю в зв’язку з оголошенням померлою особу, яка була стороною у справі.

Керуючись п. 5 ст.  157   Кодексу адміністративного судочинства України ,  суд —



УХВАЛИВ:



Закрити провадження у справі.

2.          Відповідно до ч.2 ст.185, ч.1,4,5 ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України сторони, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу повністю або частково шляхом подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, які подаються в апеляційну інстанцію через суд першою інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Заява про апеляційне оскарження даної ухвали подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Порядок і строки апеляційного оскарження.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.



Суддя                                                                                               С.М. Гушилик


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація