Судове рішення #3250339
Справа № 3-2273/2008 р

 

 

                                                                                                                                                       Справа    3-2273/2008 р.

 

                                                                      ПОСТАНОВА

 

                   13 жовтня 2008 року                                                                        суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Лукінова К.С. розглянувши матеріали, які надійшли з Покровського РВ УМВС України в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює,  мешкає АДРЕСА_1, -

 

                   за ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення -

                 

встановила:

 

                        В період з 11.07.2008 р. по 14.07.2008 р. по вул. Мира в смт. Покровське ОСОБА_1 проникла здійснила крадіжку картоплі з огорода ОСОБА_2 в кількості 40 кущів, чим завдала збитків на суму 200 гривень.

Провадження по адміністративному матеріалу підлягає закриттю, так як відповідно до ст.38 КУпАП встановлено двохмісячний строк притягнення до адміністративної відповідальності з дня скоєння правопорушення.

                               В зв'язку з вищенаведеним і керуючись ст.38 Кодексу України про адміністративні правопорушення  -

 

                                                               постановила:

                            

 Провадження по адміністративному матеріалу по ст.51 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 закрити за закінченням строків передбачених ст.38 КУпАП.

 

 

 

Постанова оскарженню не підлягає.

 

 

 

 

Суддя :                                                                                                             К.С. Лукінова

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація