Судове рішення #32547097

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

__________________________________________________________________________________


№ провадження: 22-ц/190/6159/13Суддя-доповідач суду апеляційної інстанції:Підлісна І. А.


УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження


02 жовтня 2013 року суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду АРК Підлісна І.А., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Сімферопольського районного суду АР Крим від 2 вересня 2013 року,


ВСТАНОВИВ :


Рішенням Сімферопольського районного суду АР Крим від 2 вересня 2013 року позов Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості задоволено частково. Стягнено з ОСОБА_2 на користь Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» заборгованість у розмірі 8597,94грн. В задоволенні решти позову відмовлено. Стягнено з ОСОБА_2 на користь Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» судові витрати у сумі 229,40грн.

Не погодившись з рішенням суду, ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу, в якій просить рішення суду першої інстанції скасувати.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України.

Враховуючи, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення у відповідності до частини 4 статті 297 Цивільного процесуального кодексу України, керуючись статтями 297 Цивільного процесуального кодексу України,



УХВАЛИВ:


1.Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Сімферопольського районного суду АР Крим від 2 вересня 2013 року..

2.На підставі статті 298 Цивільного процесуального кодексу України надіслати копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, а також встановити строк до 28.10.2013 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.




СуддяІ. А. Підлісна



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація