Справа № 2-5797-2007
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
28.11.2007 р. м. Артемівськ
Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Кляночкін О.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про розділ майна, що є у спільній сумісній власності,
встановив:
08.11.2007 р. в Артемівський міськрайонний суд Донецької області від ОСОБА_1 надійшла вищевказана позовна заява, яку 12.11.2007 р. було залишено без руху для усунення недоліків у строк до 22.11.2007 p., т.щ. її зміст та форма у повній мірі не відповідали вимогам, передбаченим ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
ОСОБА_1 у встановленний судом строк та до теперешнього часу вказані в ухвалі недоліки не усунула, тому позовну заяву, згідно зі ст. 121 ч.2 ЦПК України, слід вважати неподаною та повернути.
Керуючись ст. ст. 119, 120, 121 ч.2, 208-210, 294 УПК України, суд -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про розділ майна, що є у спільній сумісній власності, вважати неподаною та повернути.
Ця ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку з дня її проголошення, якщо вона не була оскаржена у цей строк до Апеляційного суду Донецької області через Артемівській міськрайонний суд Донецької області у спосіб подання заяви про її апеляційне оскарження та апеляційної скарги, яка повинна бути подана у десятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала постановлена у нарадчій кімнаті.