Судове рішення #326985
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ   СУД    ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ    ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

          "04" грудня 2006 р.                                                                                    Справа №11/260

 

За позовом прокурора Сторожинецького району Чернівецької області в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі               

до приватного підприємця ОСОБА_1 м. Сторожинець

про стягнення  податкової заборгованості в сумі 480 грн.

 

Суддя       С.М.Гушилик

 

За участю представників:

Від позивача - Григоришин О.М. дов. від 04.12.06р.

Від відповідача - не з'явився

В засіданні приймав участь  прокурор відділу облпрокуратури Швець О.А.

СУТЬ СПОРУ:  Прокурор Сторожинецького району Чернівецької області звернувся з позовом в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі до приватного підприємця ОСОБА_1 м. Сторожинець про стягнення  податкової заборгованості в сумі 480 грн.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що відповідач зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування і є платником  єдиного податку. Згідно Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” від 03.07.1998 року № 727/98, суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця. Проте відповідач в порушення вимог законодавства свій обов'язок належним чином не виконав, що призвело до виникнення заборгованості по сплаті єдиного податку в сумі 480 грн.

Вказаний податковий борг відповідачем добровільно не сплачений, а тому, у відповідності до підпункту 3.1.1 пункту 3.1 статті 3 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ (далі - Закон № 2181-ІІІ) борг підлягає примусовому стягненню в судовому порядку.

Ухвалою від 20.11.2006р. відкрито провадження в адміністративній справі, судове засідання призначено на 04.12.2006р. за участю представників сторін.

Відповідач у судове засідання 04.12.2006 року не з'явився, явку свого представника не забезпечив, пояснення на позов не надав, хоча і був повідомлений про час і місце слухання справи належним чином, а тому проаналізувавши надані матеріали, суд прийшов до висновку про можливість вирішення спору без його участі за наявними в ній документами.

У судовому засіданні представник позивача звернувся з клопотанням про закриття провадження у справі в зв'язку з тим, що відповідач погасив заборгованість в сумі 480 грн., що підтверджується копією квитанції НОМЕР_1.

Заслухавши представника позивача, та прокурора, розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 1 ст. 157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд - 

 

У Х В А Л И В :

 

1.   Закрити провадження у справі.

2.          Відповідно до ч.2 ст.185, ч.1,4,5 ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України сторони, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу повністю або частково шляхом подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, які подаються в апеляційну інстанцію через суд першою інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Заява про апеляційне оскарження даної ухвали подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Суддя                                                   С.М. Гушилик

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація