Судове рішення #3274807
Справа № 1-206

 

 Справа № 1-206

2008 р.

 

 

 В И Р О К

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

 

 

14 жовтня 2008 року Сарненський районний суд Рівненської області

одноособово суддя Березень Ю. В.,

при секретарі Кудіній А. Р.,

з участю прокурора Онищука С. П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сарни справу про обвинувачення

  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, з середньою освітою, непрацюючого, неодруженого, раніше не судимого,

 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України,

 

В С Т А Н О В И В :

 

В один з днів липня 2007 року ОСОБА_1. придбав, привласнивши знайдені неподалік міського пляжу, що на околиці м. Сарни Рівненської області, сто штук 5,6 міліметрових спортивно-мисливських патронів кільцевого запалювання - бойових припасів до 5,6 мм спортивної, спортивно-мисливської, мисливської вогнепальної зброї, придатних для стрільби, які без передбаченого законом дозволу зберігав у себе вдома за адресою АДРЕСА_1до 17 травня 2008 року.

 17 травня 2008 року ОСОБА_1. поклав вказані патрони до внутрішньої кишені своєї куртки та прибув до господарства ОСОБА_2., що в АДРЕСА_2, де був виявлений з патронами та затриманий працівниками міліції Сарненського РВ УМВС України у Рівненській області.

 Вина підсудного у вчиненні злочину, який у судовому засіданні вину в інкримінованому йому діянні визнав повністю та щиро розкаявся, підтверджу­ється його визнавальними показаннями, в яких підсудний повно та детально пояснив про обставини скоєного злочину.

Суд визнав за недоцільне дослідження інших доказів про вищевка­зані обставини справи, оскільки такі обставини ніким не оспорювались.

Дії ОСОБА_1. кваліфікуються за ч. 1 ст. 263 КК України як придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

При призначенні виду та міри покарання підсудному суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого ним злочину, особу підсудного, який за місцем проживання характеризується негативно, як пом'якшуючі покарання обставини приймає щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, обтяжуючих покарання обставин не встановлено.

 Суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання підсудного можливе шляхом призначення виду покарання позбавлення волі, покарання підсудному, необхідне і достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів, слід призначити ближче до нижньої межі вказаного виду покарання.

 З огляду на обставини справи виправлення засудженого можливе без відбування покарання, у відповідності до вимог ст. 75 КК України остаточне покарання слід призначити із застосуванням інституту звільнення від відбування покарання з випробовуванням.

Запобіжний захід ОСОБА_1 . - підписку про невиїзд до вступу вироку в закону силу слід залишити попередній.

Долю речових доказів слід вирішити у відповідності до ст. 81 КПК України.

Зазначені по справі в зв'язку з проведенням судово-наркологічної експертизи витрати в силу ст. 93 КПК України слід стягнути із засудженого.

 На підставі викладеного, керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд

 

З А С У Д И В :

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк два роки.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 від відбування покарання звільнити з випробовуванням з іспитовим строком на один рік та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально - виконавчої системи та періодично з`являтись в ці органи для реєстрації.

 До вступу вироку в законну силу запобіжний захід засудженому залишити попередній - підписку про неви­їзд.

Речові докази - 60 штук 5,6 міліметрових спортивно-мисливських патронів кільцевого запалювання знищити.

Стягнути із ОСОБА_1 судові витрати в зв'язку з проведенням судово-наркологічної експертизи в сумі 70 грн.

На вирок може бути подана апеляція до Апеляційного суду Рівнен­ської області через Сарненський районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

 

Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація