Справа № 2-5404/08
У Х В А Л А
20 листопада 2008 року м.Черкаси
Соснівський районний суд м.Черкаси в складі
головуючого-судді Марцішевської О.М.
при секретарі Смірновій М.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Черкаської міської ради до ОСОБА_1, третя особа КП ВЖ РЕУ-2 про визнання особи таким, що втратив право користування жилим приміщенням,
в с т а н о в и в:
Черкаська міська рада в особі міського голови звернулась до суду з позовом до ОСОБА_1, третя особа КП ВЖ РЕУ-2 про визнання особи таким, що втратив право користування жилим приміщенням, посилаючись на те, що за адресою АДРЕСА_1 власниця квартири ОСОБА_2. померла у 2003 році, в зазначеній квартирі зареєстрований ОСОБА_1., який участі у приватизації не брав, за зазначеною адресою не проживає з 2000 року, оплату житлово-комунальних послуг не здійснює.
Справа неодноразово призначалась до розгляду, представник позивача 09.10.2008р., 20.11.2008р. в судові засідання не з”являвся, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, з заявами до суду не звертався.
Відповідно до ст.207 ЦПК України у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин, або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи в його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
Представник позивача повторно не з”явився в судове засідання, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи, тому суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду.
Суд також бере до уваги, що рішенням Соснівського районного суду м.Черкаси від 03.04.2008 року задоволений позов ОСОБА_3. та ОСОБА_1визнаний таким, що втратив право користування АДРЕСА_1.
Керуючись ст. 207 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позов Черкаської міської ради до ОСОБА_1, третя особа КП ВЖ РЕУ-2 про визнання особи таким, що втратив право користування жилим приміщенням, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання ухвали.
ГОЛОВУЮЧИЙ: