Україна
Харківський апеляційний господарський суд
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
"06" липня 2006 р.
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя , судді ,
розглянувши апеляційну скаргу позивача вх. №2448Х/3 на рішення господарського суду Харківської області від "16" червня 2006 р. по справі № 40/98-06
за позовом Управління Державної служби охорони при УМВС України в Харківській області, м. Харків
до Регіонального Благодійного фонду "Правопорядок" м. Харків
про стягнення 35064,70 грн.
встановила:
Рішенням від 16.06.06 господарського суду Харківської області (суддя Хотенець П.В.) позивачу відмовлено у задоволенні позовних вимог про стягнення з відповідача 27850,08 грн заборгованості, 5771,85 грн. збитків від інфляції та 1442,77 грн. річних за договором №20-С0983 про надання охоронних послуг.
Позивач подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення місцевим господарським судом норм матеріального та процесуального права, просить оскаржуване рішення скасувати та задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
06.07.06, до прийняття вищевказаної апеляційної скарги до провадження, позивач звернувся до суду із заявою, в якій просить залишити дану скаргу без розгляду.
Колегія суддів дішла висновку, що вищевказана заява підлягає задоволенню, а апеляційна скарга - поверненню заявнику у зв'язку з її відкликанням.
Керуючись статтею 86, пунктом 5 статті 97 Господарського процесуального кодексу України,
ухвалила:
Заяву позивача задовольнити.
Повернути позивачу апеляційну скаргу на рішення господарського суду Харківської області від 16.06.06 у справі №40/98-06.
Додаток: заявнику - матеріали скарги на 7 арк., у тому числі оригінал платіжного доручення №4533 від 26.06.06 - 1 арк., довідка на повернення державного мита від 06.07.06 - 1 арк.
Головуючий суддя
Судді