Провадження № 2-о/582/53/13
Справа № 582/722/13-ц
Копія
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі
та призначення справи до розгляду
01 жовтня 2013 року смт. Недригайлів
Суддя Недригайлівського районного суду Сумської області Діска А.Б., розглянувши заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2, заінтересовані особи: відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Недригайлівського районного управління юстиції Сумської області та Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області, про встановлення факту, що має юридичне значення,
В С Т А Н О В И В:
16 вересня 2013 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулись до суду із заявою та просять ухвалити рішення, яким встановити факт, що ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка померла 27 серпня 2009 року, доводилась їм рідною матір'ю, та встановити факт, що свідоцтво про право власності на житловий будинок, який розташований в селі Вехово на вулиці Польова, 19, Недригайлівського району Сумської області, яке видане на підставі рішення Недригайлівської селищної ради № 46 від 28 квітня 2000 року та зареєстроване в Сумському обласному бюро технічної інвентаризації 19 травня 2000 року в реєстрову книгу № 1 за реєстровим № 67 належить ОСОБА_3, та державний акт на право приватної власності на землю серії І-ІУ № 036149, площею 2,36 гектарів, виданий на підставі розпорядження голови Недригайлівської районної державної адміністрації № 70 від 11 березня 2002 року та зареєстрований в книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 1400, належить ОСОБА_3.
Дана заява подана з додержанням вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 11, 122, 234 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по справі за заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2, заінтересовані особи: відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Недригайлівського районного управління юстиції Сумської області та Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області, про встановлення факту, що має юридичне значення.
Запропонувати заінтересованим особам подати у строк до 11 жовтня 2013 року письмові пояснення та надати усі наявні докази, якими вони обґрунтовуються.
Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 10 годину 30 хвилин 16 жовтня 2013 року в залі засідань Недригайлівського районного суду Сумської області.
Про час і місце судового засідання повідомити заявників та заінтересованих осіб, та викликати в судове засідання свідків.
Копію даної ухвали направити заявникам та заінтересованим особам разом з копією заяви та доданими до неї матеріалами, до відома.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності до Апеляційного суду Сумської області у встановлений законом строк, а в іншому оскарженню не підлягає.
Суддя:
ОСОБА_4