справа № 2-4301/08
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 листопада 2008 року
Орджонікідзевський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого - судді Зябрової О.Г.,
при секретарі - Радченко О.К.,
за участю позивача - ОСОБА_1,
відповідача -ОСОБА_2,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в м.Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з позовом до свого чоловіка -ОСОБА_2 про розірвання шлюбу посилаючись на те, що спільне життя в них з відповідачем не склалось, оскільки останній має пристрасть вживати спиртні напої на підставі чого між ними постійно виникають конфлікти. Шлюбні відносини між подружжям припинені і спільне господарство не ведеться. Як вважає позивачка, збереження шлюбу не можливо. Діти після розлучення зостануться проживати з позивачкою, між подружжям досягнута угода про утримання дітей.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала.
Відповідач позов визнав.
Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, оцінив надані сторонами докази суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що сторони знаходяться в шлюбі, який було зареєстровано 06.03.2004 року у міському відділі РАЦС № 2 Харківського обласного управління юстиції. Від спільного життя вони мають неповнолітніх дітей - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Під час спільного життя між подружжям виникали конфлікти з підстав зловживання чоловіком спиртних напоів, що привели до втрати любові та взаєморозуміння. З липня 2007 року спільне господарство подружжя не ведуть і шлюбні стосунки не підтримують. Подальше спільне життя та збереження шлюбу позивачка вважає за неможливе. Ці обставини визнані відповідачем і відповідно до ст. 61 ЦПК України доказування не потребують.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
При встановлених обставинах суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, тому шлюб між подружжям слід розірвати.
Обов'язок сплатити державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАГСу слід покласти на відповідача.
Відповідно до ст. ст. 10, 11, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, ст. ст. 110 - 112, 160, 161 Сімейного кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 06 березня 2004 року у міському відділі РАЦС № 2 Харківського обласного управління юстиції під актовим записом № 103 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути судовий збір в дохід держави з ОСОБА_2 у розмірі 17 (сімнадцять) грн., ОСОБА_1 від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя:
- Номер: 6/766/769/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-4301/08
- Суд: Херсонський міський суд Херсонської області
- Суддя: Зяброва О.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.10.2018
- Дата етапу: 01.11.2018