Судове рішення #33474024

Лутугинський районний суд Луганської області


Справа № 416/2696/13-ц

Провадження № 2/416/1074/13



ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


18.11.2013 року Лутугинський районний суд Луганскої області

в складі: головуючого судді Шпідько В.Г.

при секретарі Семьонкіній-Галата М.В..

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Лутугине справу за позовом


ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому вказала, що вона є власником будинку №104 по вул. Інтернаціональна в с.Розкішне, Лутугинського району, Луганської області, в будинку зареєстрований відповідач ОСОБА_2, який за вказаною адресою не мешкає з липня 2012 року без поважних причин, він сплачує комунальні послуги по кількості зареєстрованих осіб, речі відповідача відсутні, позивач просить визнати відповідача таким, що втратила право користування жилим приміщенням у будинку №104 по вул. Інтернаціональна в с.Розкішне, Лутугинського району, Луганської області.


          У судове засідання представник позивача надав заяву в якій просить розглянути справу без його участі та на позові він наполягає, оскільки відповідач з липня 2012р. за вказаною адресою не мешкає, його речі відсутні, не заперечував проти розгляду справи в відсутності відповідача.

          Відповідач в судове засідання не з*явилася, про місце та час слухання справи була повідомлена належним чином , про причини неявки до суду не повідомила. Заяви про розгляд справи в її відсутності від відповідача не надходило. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

          Суд вважає можливим розглянути справу в відсутності відповідачів, та винести заочне рішення.

          

          Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.


Згідно зі ст.405 ЦК України член сім’ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім’ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.


Із свідоцтва про право на спадщину за законом від 30.11.2012 року (а.с.3) вбачається, що будинок №104 по вул. Інтернаціональна в с.Розкішне, Лутугинського району, Луганської області належить на праві власності позивачу та в ньому прописаний відповідач. Відповідно акту

обстеження житлово-побутових умов, складеного депутатом Розкішнянської с/р від 14.03.2013р., в будинку позивача прописаний відповідач, який не мешкає в тому будинку білш 6 місяців. (а.с.5).


Беручи до уваги, що відповідач зареєстрована в ІНФОРМАЦІЯ_1, не живе в домі з липня 2012 року, який належить позивачу на праві власності, останній вимушений сплачувати комунальні послуги з розрахунку зареєстрованого відповідача , суд вважає позов обгрунтованим, його було підтверджено протягом судового розгляду, тому він підлягає задоволенню.


Таким чином, відповідача слід визнати таким, що втратив право користування жилим приміщенням в будинку №104 по вул. Інтернаціональна в с.Розкішне, Лутугинського району, Луганської області.


На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10,11,60,212-215 ЦПК України, ст.150 ЖК України, ст.405 ЦК України ,суд,-


ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням задовольнити.


Визнати ОСОБА_2, 10.05.1964р. народження, таким, що втратив право користування житловим приміщенням в будинку №104 по вул. Інтернаціональна в с.Розкішне, Лутугинського району, Луганської області.


Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Лутугинський районний суд протягом 10 днів з дня його проголошення, Особи які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дна отримання копії цього рішення, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.


Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.



Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація