Судове рішення #3347629

                                                                                                                                                                            Справа № 3-5814/08 

 

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

10 листопада 2008 року                                                                                         м. Берегово

 

Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Ільтьо І.І., розглянувши матеріали, що надійшли з Берегівського ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності:

 

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, мешканцяАДРЕСА_1 працюючого трактористом, громадянина України,

за ч. 2 ст. 121 КпАП  України.                                                                                                    

 

в с т а н о в и в :

 

22 жовтня 2008 року  о 12:00 годині на автодорозі Берегово - Дяково, 4 км.ОСОБА_1. керував трактором «ЮМЗ - 6», державний номер «НОМЕР_2», яким буксирував причіп д.н. НОМЕР_1  на якому  відсутні показники повороту, чим порушив п.п. 31.4.3.  Правил дорожнього руху України.

З'явившись в судОСОБА_1. свою вину в адмінправопорушенні  визнав повністю.

Перевіривши матеріали справи вважаю, що діїОСОБА_1. слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 121 КпАП України, тобто як керування водіями транспортними засобами з технічними несправностями, за винятком несправностей, зазначених в ч. 1 цієї статті, з якими згідно з встановленими правилами експлуатація їх забороняється, однак враховуючи малозначність вчиненого правопорушення, керуючись ст. 22 КУпАП України,-

 

п о с т а н о в и в:

 

 

ОСОБА_1 - від адміністративної відповідальності  звільнити, обмежившись усним зауваженням.

 

Постанова оскарженню не підлягає.

 

 

                        Суддя:                                                                                         Ільтьо І.І.

 

       

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація