Справа № 523/11841/13-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12.08.2013
Суворовський районний суд міста Одеси у складі:
Головуючого судді Журік В.Ф.
при секретарі Булгакової Т.С.
за участю прокурора Оніщенко О.Г.
захисника ОСОБА_2
потерпілої ОСОБА_3
розглянувши у підготовчому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженню по звинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.125 ч.1 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
31 липня 2013 року, з прокуратури Суворовського району м.Одеси до Суворовського районного суду м.Одеси в порядку ст..283 КПК України надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженню по звинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.125 ч.1 КК України, який ухвалою судді від 02.08.2013р. призначений до розгляду у підготовчому судовому засіданні.
08.08.2013р. на адресу суду надійшла заява від потерпілої ОСОБА_3 по вищевказаному кримінальному провадженню, про відмову від обвинувачення у кримінальному проваджені у формі приватного обвинувачення, та закриття кримінального провадження відносно ОСОБА_4.
Розглянувши заяву, вислухавши думку учасників судового розгляду, які вважали можливим задовольнити заяву і закрити кримінальне провадження з підстав викладених в тексті заяви, суд дійшов висновку про те, що заяву потерпілої ОСОБА_3 необхідно задовольнити з наступних підстав.
Згідно п.1 п.п.7 ст.284 КПК України закриття кримінального провадження закривається в разі, якщо … потерпілий, відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні в формі приватного обвинувачення.
Крім цього згідно з п.4 ст.26 КПК України відмова потерпілого від обвинувачення є безумовною підставою для закриття кримінального провадження у формі приватного обвинувачення.
В судовому засіданні потерпіла ОСОБА_3 підтримала свою заяву, та наполягала на закритті кримінального провадження відносно ОСОБА_4, та вказала на те, що претензій матеріального і морального характеру до обвинуваченої у неї нема.
В судовому засіданні ОСОБА_4 було роз'яснено вимоги ст.26 і ст.284 КПК України та суть заяви, вона погодилась на закриття кримінального провадження відносно неї.
Враховуючи вищевказане, керуючись ст.26 ч.4, 284 п.1 п.п.7, 284 п.6 ч.2 КПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 - закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси протягом 7 днів з дня проголошення.
Суддя