Справа №1-96, 2008р.
В И Р О К
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
23 вересня 2008 року Лисянський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого-судді Золотоверхого О.І.
при секретарі Гутман О.С.
з участю прокурора Звірянського А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Лисянка справу по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя с. Чаплинка Лисянського
району Черкаської області українця, громадянина України,середня
освіта, не одруженого, не працюючого, раніше не судимий,
за ч.3 ст. 185 КК України, суд
ВСТАНОВИВ:
Підсудний ОСОБА_1. 03 липня 2008 року близько 2 годин в с. Чаплинка Лисянського району Черкаської області умисно, з метою наживи, перебуваючи в нетверезому стані, з метою крадіжки та власної наживи прийшов до Будинку культури де розбивши шибку у вікні проник в приміщення де з танцювального залу таємно викрав дві колонки від музичного центру -3930 Х загальною вартістю 795 гривень, які стояли на балансі Чаплинської сільської Ради Лисянського району.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. повністю визнав себе винним і пояснив,що дійсно він 2 липня 2008 року він розпивав спиртні напої з ОСОБА_2. Біля другої години ночі він ішов додому і вирішив викрасти колонки від музичного центру. Він проник в будинок культури, виніс колонки і заніс додому. Через деякий час ці колонки виявили працівники міліції. У вчиненому розкаюється.
Крім визнання вини самим підсудним, винність його в скоєні злочину в судовому засіданні доведена зібраними в ході досудового слідства та перевіреними відповідно до ст. 299 КПК України доказами.
Дії підсудного необхідно кваліфікувати за ч.3 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням в приміщення.
Обираючи покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, особу підсудного, який за місцем проживання характеризується посередньо, а також обставини що обтяжують та пом”якшують покарання.
До обставин, що обтяжують покарання суд відносить те, що злочин підсудний вчинив у стані алкогольного сп”яніння.
До обставин, що пом”якшують покарання суд відносить те, що злочин підсудний вчинив уперше, вину свою визнав, розкаявся в скоєному, збитки відшкодовані, його молодий вік.
Тому суд вважає, що виправлення його можливе при обранні покарання не пов»язане з ізоляцією від суспільства, застосувавши ст. 75 КК України.
Речові докази необхідно повернути власнику, а судові витрати підлягають стягненню з підсудного.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд
З А С У Д И В:
Визнати винним ОСОБА_1 в скоєні злочину передбаченого ч.3 ст. 185 КК України та призначити йому покарання три роки позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, якщо він на протязі одного років іспитового строку не скоїть нового злочину та виконає зобов”язання передбачені п. 4 ст. 76 КК України а саме:
-не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи.
- періодично з”являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь науково- дослідного експертно- криміналістичного центру при УМВС в Черкаській області 112 (сто дванадцять) гривень 68 коп.
Речові докази: дві колонки від музикального центру - повернути Чаплинській сільській Раді Лисянського району Черкаської області.
До набрання вироком чинності міру запобіжного заходу ОСОБА_1. - залишити підписку про невиїзд.
На вирок може бути подано апеляцію до апеляційного суду Черкаської області на протязі п'ятнадцяти діб, з моменту його оголошення.
Головуючий - підпис