Копія:
Справа № 2-923/2008р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 листопада 2008 року Сумський районний суд Сумської області під головуванням судді
Моісеєнко О.М., при секретарі Білій В.І., розглянувши у відкритому судовому засідання в м. Суми справу за позовом
ОСОБА_1 до ОСОБА_2
про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1. звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу з тих підстав, що з 07 серпня 1993 року вона перебуває з відповідачем в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу дітей не мають. Зазначала, що на протязі спільного подружнього життя між ними не було взаєморозуміння через різні характери, а також різні життєві погляди, тому вони припинили подружні відносини. Тому позивачка наполягає на розірванні шлюбу, а відповідач не проти розірвання. Позивачка хотіла звернутися до відділу реєстрації актів цивільного стану, проте відповідач проти цього заперечував. Тому позивачка була змушена звернутися до суду з приводу розірвання шлюбу.
Сторони в судове засідання не з'явилися. Позивачка в позовній заяві просила розглядати справу без її участі, витрати по розірванню шлюбу просила стягнути з відповідача. Від відповідача також надійшла письмова заява, в якій він просив розглядати справу без його участі, позов визнав повністю.
Дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.
Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 07 серпня 1993 року (а.с.5) за актовим записом № 9 у виконкомі Нижньсироватської сільської ради Сумського району Сумської області, на протязі спільного подружнього життя між ними не було взаєморозуміння через різні характери, а також різні життєві погляди. Від шлюбу дітей не мають. Суд вважає, що збереження сім`ї стало неможливим, тому їх шлюб необхідно розірвати.
Враховуючи обставини справи, суд вважає, що витрати при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу необхідно покласти на сторони порівну.
Керуючись ст.ст. 213, 215,218 ЦПК України, 105 та 112 СК України,
В И Р І Ш И В:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований між ними 07 серпня 1993 року у виконкомі Нижньсироватської сільської ради Сумського району Сумської області, актовий запис № 9 .
Визначити суму судових витрат при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в сумі 25(двадцять п»ять) гривень і їх сплату покласти на відповідача - ОСОБА_2
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня його проголошення, а апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано до апеляційного суду Сумської області через районний суд протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо вона подається в строк, встановлений до подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.
Суддя О.М. Моісеєнко