Судове рішення #3381681
Цивільне судочинство Справа № 2-н-58 копія

Цивільне судочинство                                                                                   Справа № 2-н-58         копія    

наказне провадження                                

категорія - на вимогу яка грунтується

на правочині вчиненому у письмовій формі-1.1                                                                                                                                                                         

 

 

ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

             44300 Волинська область, місто Любомль, вул.Чапаєва  3, тел.(03377) 23845 телефакс  0337723533

 

 

С У Д О В И Й      Н А К А З

 

   8 травня 2008 року                                                                                                   м. Любомль

 

  Суддя Любомльського районного суду Волинської області  Пешков М.І., розглянувши заяву -  Закритого акціонерного товаритсва комерційного банку  «Приват Банк» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу  про стягнення з боржника на користь ЗАТ комерційного банку «ПриватБанк» в особі філії Волинського головного регіонального управління «ПриватБанк» кредитну заборгованість в розмірі  2851 грн., з яких несплачена сума кредиту 2708,37 грн., несплачені відсотки 142,63  грн., а також судові витрати у вигляді судового збору  в сумі 25,50 грн. та витрати з технічно - інформаційного забезпечення в сумі 15 грн.

            Керуючись ст.ст.  96, 102, 103 ЦПК України, ст. ст. 509, 510, 525, 526, 530, 625, 1048, 1050,  1054 ЦК України,--

 

н а к а з у ю :

 

1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої в  АДРЕСА_1, в користь ЗАТ комерційного банку «ПриватБанк» в особі філії Волинського головного регіонального управління «ПриватБанк» кредитну заборгованість в розмірі 2851   ( дві тисячі вісімсот п'ятдесят одну ) гривню ,  з яких несплачена сума кредиту 2708 ( дві тисячі сімсот вісім ) гривень 37 копійок, несплачені відсотки 142 ( сто сорок дві ) гривні 63 копійки  на розрахунковий рахунок 29092829003111 у ЗАТ КБ «Приват Банк», МФО 305299, код 14360570.

2.   Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої в  АДРЕСА_1,  на користь філії Волинського ГРУ «ПриватБанк» судові витрати у вигляді 25 ( двадцять п'ять ) гривень 50 копійок судового збору та 15 ( п'ятнадцять)  гривень витрат з інформаційно - технічного забезпечення на розрахунковий рахунок 64993919400001 у ЗАТ КБ «ПриватБанк», МФО 305299, код 14360570.

 

3.   Судовий наказ після набрання  ним законної сили  видати стягувачу.

 

                             Суддя:                                                                 М.І.Пешков          

     

            Згідно зі ст. 104 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

            Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

            Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовує судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).

 

 

                Судовий наказ набрав чинності      “_____” ____________________ 2008 року.

 

 

                   Суддя     :                                                                                                      М.І.Пешков

 

Відмітки про виконання судового наказу

 

 

Дата надходж. до виконання

Повне найменування установи, підприємства, в якому знаходився судовий наказ 

Загальна сума, відрахована за судовим наказам

Дата повернення судового наказу до ВДВС

Підстава повернення судового наказу

Підпис керівника установи, підприємства (з прикладанням печатки)

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші відмітки _______________________________________________________________________________

                          ________________________________________________________________________________

                          ________________________________________________________________________________

                          ________________________________________________________________________________

                          _______________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація